Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy olyan...

Mit szóltok hozzá, hogy olyan sokan kérik a magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem érdekel.Nem rám tartozik.

Arról viszont felvilágosíthatna valaki,hogy mi hasznuk van a kettős állampolgároknak abból,hogy kettős állampolgárok.

Azon kívül,hogy nemzeti dolog.

2011. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
mi jó abban hogy megkapják a szavazati jogot?
2011. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Szavazatukkal befolyásolhatják a haza sorsát.
2011. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Én ennek nem igazán örülök.
2011. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
48%

Én nagyon örülök neki ,hogy ezt végre bevezették. A külföldre szakadt magyarok árulásnak érezték amikor elutasították az állampolgárság megadását.


Annak is örülök hogy ennyien őrzik a magyar identitásukat.

Ez egy gesztus feléjük ,hogy nem felejtettük el őket és törődünk vele.


Az pedig hogy megkapják a szavazati jogot arról a fidesz azt reméli hogy sok szavazatot nyerhet vele. Bár ezt kétlem.


De igazából ez megint egy pozitív dolog lenne mert ha elfogadjuk őket magyaroknak márpedig el kell fogadnunk őket mert ők is magyarok, akkor miért ne szólhatnának bele a politikába is? Mert a külföldön élő magyar állampolgárok is szavazhatnak, akkor a szomszéd országokban élő kettős állampolgárok miért nem tehetik?

2011. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Azért adott nekik a Fidesz csak szavazati jogot,h bebetonozza magát,a Fidesz itt magára gondol inkább...
2011. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
De viszont az nagyon tetszene ha a határon túli Magyarok szavazataival vesztené el a Fidesz a szavazást,csak sajna sztem ez nem így lesz,hálából majd rászavaznak a kettős állampolgárság miatt...
2011. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

"miért ne szólhatnának bele a politikába is"


Már ehhez is ész kell? Egy nagyváradi megválasztja Szeged polgármesterét? Olyan aki nem dolgozik ezért az országért mi a jóbüdös francnak akarja az itt élők helyzetét befolyásolni?

2011. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi a "sokan"? Mert én úgy hallottam, 5 millió a magyar kívül. Kérelem pedig messze még ettől a számtól.
2011. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Mit szólok hozzá? Azt, hogy az állampolgárság osztogatásában sokkal több az érdek, és hideg számítás, mint testvéri, honfiúi szeretet illetve kebelre ölelés. Egy párt, amely tisztában van azzal, hogy alapesetben többet az életben nem lesz 2/3-a (ennyi embert nem lesz képes még egyszer behülyíteni), mindent megtesz annak érdekében, hogy akkor is neki álljon a zászló, ha valójában az ország 80-90%-a a háta közepére sem fogja kívánni. A határon túliak is csak eszközei ennek a furmánynak, és tartok tőle, hogy nem látnak át a szitán.
2011. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!