Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted lehet ebben minimum...

Szerinted lehet ebben minimum egy kevés igazság?

Figyelt kérdés

Nos az én elképzelésem szerint,2006-ban Orbán és Gyurcsány megállapodott.


Akkoriban szerintem még elképzelhetetlen volt egy 2/3-os többség a parlamentben.


A fidesz átadta a helyét durván mondva az mszp-nek 2006-ban.

Az mszp a szavazótáborát még tovább csökkenti 4 év alatt,és a tényleges hatalom,és az állam kifosztása Orbán,illetve Gyurcsány kezében marad.


Miért pont akkor mondott le Gyurcsány amikor tette?Az öszödi beszéd után nem lett volna jobb?


A másik dolog,hogy a fidesz azzal vagdalózott,hogy Gyurcsányéknak így meg úgy börtönben a helyük.

Akkor ez hol is maradt?



Szerintem valamilyen szinten volt ebben egy kis üzlet,mivel így a 2/3-ot ellehetett érni.


2011. ápr. 18. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Eddig ilyenre nég nem gondoltam de lehetséges.

Ezzel lehet magyarázni Gyurcsányt.

2011. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Sok butaságot olvastam már, de ez csúcs. :) Gyurcsány azért mondott le, mert az Mszp már annyi szavazót veszített, hogy betojtak, de fontos megjegyezni, hogy nem a népnek adták vissza a döntés jogát, hanem elintézték házon belül, hívtak egy "szakértőt".

Tudod egy embert nem olyan könnyű börtönbe dugni, ahhoz bizonyíték kell, feljelentések kellenek stb. Indult már eljárás ellene, folyik az eljárás, bár nem hiszem, hogy végül bekerül a dutyiba.

Azt meg tanuld meg, hogy csak jószántából egyik párt sem adja át a hatalmat.

2011. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Narcissus ***** válasza:
87%
Szerintem annyi igazság van benne mint Bödőcs összeesküvés elméletében miszerint: "Izrael pénzeli a Fideszt, hogy pénzelje az MSZP-t, hogy pénzeljék a New York-i szabad kőművesek által bábként rángatott Toroczkait, akinek ürgebőrbe varrt békaemberek adják át a H1N1-be ültetett chipet egy csőszkunyhóba Tiszaeszláron a Kennedy gyilkosaival kokettáló ufózsidók Scullyval és Mulderrel
2011. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nekem sem jutott ez eszembe, de mivel a fidesz mindig is egy vesztes és közutálatnak örvendő párt volt, más magyarázatát nem látom annak, hogy most kétharmadot szerzett.
2011. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Veszets? Közutálatnak örvendő? És ez neked magyarázat??


Csak gratulálni tudok:):D

2011. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó helyen tapogatózol de a kérdés ennél sokkal egyszerűbb.


Soha nem felejtem el, hogy 2006-ban Orbán Viktor valósággal megkönnyebbült a választási eredmények láttán.

Azért nyilván volt némi esély arra, hogy az informatikusok valamit elcsesznek és még a végén... Szóval kivárta a végét és megkönnyebbült, majd előadta hattyúk halálának gigaszínpadi változatát a látszat kedvéért.


Ekkor még nem értettem, hogy miről is van szó. Most már valami dereng :-)


Az előző hozzászólásokban van egy roppant cinikus tipikusan a zsiráfokra jellemző, pökhendi összeesküvés-elméletet félremagyarázó írás, amihez ezúton "gratulálok".

2011. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!