Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Örökbefogadnál/támogatnál egy...

Örökbefogadnál/támogatnál egy cigány családot, hogy jobb legyen a sorsuk?

Figyelt kérdés
Persze csak ha megtehetnéd.
2011. márc. 22. 14:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem, inkább engem fogadjon valaki örökbe...


Komolyan, miért kéne bármilyen családot örökbe fogadni? Aki rászorul, azt támogassa az állam, ha van fölös pénzem én is adakozok a nagyon rászorulóknak, alapítványoknak, de örökbefogadni?

2011. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Akik megérdemelnék,azoknak nincs szüksége rá mert DOLGOZNAK TISZTESSÉGESEN és megteremtik saját zsebből.A retkeseket meg nem támogatnám főleg nem mentorálnám,akkor inkább vigyék az adómból a nyomorult segélyüket,ahhoz legalább nem kell személyes kapcsolatba lépnem velük
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%

Palm-nak valamilyen szinte igaza van.Csak tudod ezzel az a baj,hogy igazából most ez van Magyarországon elvileg.Mindenki egyenlő stb...


Csak most nézd meg mi van.A cigányok azok nem tudnak viselkedni.Miért van az,hogy a buszon,héven,villamoson a cigányok üvöltöznek,rohangálnak,lökdösődnek,szemetelnek,köpködnek és a agyar emberek meg ülnek és max beszélgetnek,nevetgélnek.(Jó láttam már Magyar embert is üvöltözni meg szemetelni a buszon nem is 1x),de a cigányok azok egyszerűen már félelmet keltenek az emberben. Én próbálom őket úgy tekinteni,mint szegény bajtársak,de már nem megy.Én már nem látom bennük a be illeszkedésnek bármely formáját vagy legalább azt,hogy tényleg próbálnának kulturáltan élni.Az a baj,hogy a kisgyerekek meg otthon azt látják,hogy ezt kell csinálni és ő így nő fel.Van ez a sok szar Amerikai film amiben a "menő" niggerek fegyverrel fosztogatnak és ártatlan fehéreket rabolnak ki.Most őszintén ha ezt látja a kis gyerek a TV-ben és látja,hogy ő "menő" akkor a kisgyerekből is egy terrorista lesz.Régen a fiatalok azt látták,hogy hű Albert Flórián vagy Véber György milyen jó focista és elment focizni,mert ez volt a menő.Szerintem először az erőszakos filmeket kéne a kukába dobni és utána próbálkozni a valamiire való cigányokat a jó irányba terelni.

2011. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazából,csak agyaltam,hogy a fenébe kellene ezt a súlyos problémát megoldani...Valószínű,hogy semmilyen mentor program nem tudná őket felzárkóztatni.Ha az életszínvonaluk emelkedne is,a velük született agressziót nem lehetne egyik napról a másikra kiirtani.
2011. márc. 23. 08:31
 25/25 anonim ***** válasza:
52%

Saját családom is pont azért nem lehet, mert ezek itt élősködnek rajtunk.Nem lehet gyerekem, mert nem tudnám eltartani. Akkor hogy a fenébe tudnék még egy cigány családot is eltartani? Ha annyi pénzem lenne, akkor inkább saját családot alapítanék.

Tényleg jó lenne nekik egy bentlakásos iskola, ahol keresztény elvek szerint nevelik őket, jóravaló emberré.

2011. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!