Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Örökbefogadnál/támogatnál egy...

Örökbefogadnál/támogatnál egy cigány családot, hogy jobb legyen a sorsuk?

Figyelt kérdés
Persze csak ha megtehetnéd.
2011. márc. 22. 14:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

igen ,de csak hogyha dolgos család nem olyanok mint az átlag.

Én is ismerek nagyon rendes roma családot,dolgoznak keményen és nevelik a gyerekeket ,de ők is szégyenlik a hovatartozásukat.

2011. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2011. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Vannak támogatásra érdemes, rendes cigány családok is- különösen a kisgyerekeket kellene más értékrendek szerint nevelni. De ez nem egyéni akciókon múlik, hanem a kormánynak kellene normális programot létrehoznia, a mostani feszültséggerjesztő pozitiv diszkrimináció helyett :(
2011. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

Én már nem támogatnám őket.

Gyerekkoromban volt egy barátom(cigány) és tök jó barátok voltunk folyton ott aludt nálunk együtt játszottunk,de miután 13-14 éves lett egyszerűen megváltozott és ellenséges lett.Cigizett,lopott,verekedett stb...


Egyszerűen vérükben van ez a mocskos szokás.Nem támogatni kell őket hanem kordában tartani.Amerika csinálja jól.Van a négereknek egy negyedük(kerület) és ők ott igazából azt csinálnak amit akarnak nem foglalkozik velük úgy a rendőrség,de ha a kerületükön kívül csinálnak bármi bajt akkor a rendőrség nem kérdez hanem üt.

Itt is azt kéne.Budapest mellet fölállítani nekik egy várost és ők ott lopkodhatnak élhetnek mocskosan randalírozhatnak,de ha mondjuk már egy másik városban csinálja ezt akkor tarkón lehet mondjuk lőni vagy valami másik elrettentő dolog,hogy a bűnözés még csak eszükbe se jusson.


UI: Nem vagyok egy " Internet-náci vagy ilyesmi" és rasszista sem.

2011. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem.Nem érdekelnek.
2011. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
olcsóbb és egyszerűbb lenne, ha a cigánygyerekeket bentlakásos iskolába tennék. mindent megoldana, és legalább lenne cigány értelmiség is (jobb, mintha bűnöznének)
2011. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Én támogatom őket,igaz nem önszántamból,csak fizetek adót,amiből elég sok megy a cigányoknak.
2011. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem rossz ez a mentorálási rendszer, de kérdem én, miért CSAK a cigányok (vagy a CSAK nem azok)??? Legyen jól körülhatárolt jogi keret, mind a támogatásra, mind a cserébe általuk vállalt kötelezettségekre, és legyenek ezek mindkét oldal felé ellenőrizve és betartatva.
2011. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én felajánlanám őket az ombudsmannak azok úgyis belőlük élnek.És milyen jól.
2011. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 doboszoli ***** válasza:

Villanyszerelő barátomat elhívta egy cigó, mert "ha a Lujzám felcsukja a komrába' a villanyt, a tévében kicsuklik a kép."

Elment javítani, előtte kérdezte a piszkos anyagiakat.Megrendelő felháborodva közölte, hogy mit képzel, cigánynak pénze harmincadikán?

Cimborám egyezséget kötött vele. Miután zenész cigány volt, addig amíg ő a villanyt szerelte, (jól elhúzta az időt), Kálmánnak a teraszon, az augusztusi napsütésben cimbalmoznia kellett...

2011. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!