Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyit keresnek átlagban...

Mennyit keresnek átlagban mostanában a 25 éves fiatalok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 15:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Nekem esélyt se adnak, hogy a tudásomat bizonyítsam, nő vagyok, fiatal, hiába van jó szakmám és hiába értek is hozzá, protekcióm az nincs sehol, napi 1 elutasítást kapok átlagosan...
2011. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Nevetséges ez az állandó protekció hajtogatás. Nem minden azon múlik. Én már írtam választ, és nincs protekcióm. Ezzel a legkönnyebb elintézni az egészet.
2011. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Egyik tanár mondta hogy 100.000et keres 2 diplomával. Fiatal tanár, nem sokkal több 25nél.

Egyik ismerősöm nincs még 25 de 100-at hazavisz minden hónapban.

Én még tanulok de remélem a 100.000et én is megtudom majd keresni minden hónapban.

2011. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21:16 - Akkor miért nem adnak esélyt a pályakezdőknek? Hogy legyen tapasztalat, ha nem adnak esélyt?
2011. febr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem hittem, hogy többet fogok, de azt se hogy kevesebbet. De köszönöm Orbán Vktornak ismét. Szerintem a fizetésem többi részét is elvehetné, majd dolgozok feleennyiért.
2011. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Ma 07:02 -nek: Kevés a munkaadó, sok az álláskereső. Főleg ezért. Én sem azért keresek havi félmilliót mert elmentem valakinek dolgozni, hanem mert vállalkozásba kezdtem. A diplomával az ember kitörölheti a s....t a legtöbbször, tudom, mert nekem is van. Túlzsúfoltság van ma diplomás álláskeresőkből. Egyszer akarok nyitni egy kis magánklinikát, még egy 10-12 év és összejöhet, és akkor majd azt csinálom amit tanultam, és embereknek is adhatok munkát. 40 éves kor körül nem lenne rossz teljesítmény, ugye most 27 vagyok. Egy gyerkőc már van, nemsokára jön a másik is. Már csak miattuk is megcsinálom.
2011. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10:24 - Ha sikerül addigra kifejlesztenem, amit tervbe vettem, segítenék a klinikában. Nem mint egészségügyi, de egy technológiai újítás lenne, ami többek között az egészségügy lehetőségein is nagyot dobhatna, és egy magánklinika előbb nyúlna ezért, mint a közszféra.
2011. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha minden a terveim szerint alakul, visszatérhetünk rá ezen oldalon. Ha még lesz oldal...
2011. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 MTomy20 válasza:

Az attól is függ hol laksz és mit szeretnél dolgozni!!

Ha szabolcsban vagy környékén 80 nettótól nagyon ritkán kapsz úgy,hogy nincs élet célod(szakma).Ha pedig már kiszemeltél egy területet és van is valami végzettséged(gondolom tapasztalat nincs) akkor meg azokat kell megkérdezni.Ha olyan élet művész vagy mint én akkor össze vissza.Én kerestem már 140 nettót legálisan meg kerestem már 65 nettót(szabolcsban) és a vicc a többet 19évesen kerestem.Az én véleményen:Csinálj szakmát tanuld be maszeknál és húzz innen ebből az országból(én is azt teszem már csak pár hónap)

2011. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Attól függ ki mit képes feláldozni a pénzért!!??

Én 18 órába n nem rossz a fizetés:)

Nyomda ipar

2011. febr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!