Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az Archívum énekese tényleg...

Az Archívum énekese tényleg elárulta a zenekarát és antirasszista lett?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 09:20
 1/8 anonim válasza:
Igen, de ez már régen volt és Borzy-nak hívták. Amúgy most jön ki majd új album. :P
2011. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak tegnap óta hallgatok archívumot, de egész jók a számaik lehet megveszem :)
2011. febr. 13. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Jah,Borczy-nak hívták.Rákapott a drogokra,punk frizurát csinált magának,rappzenét kezdett el hallgatni és cigányokkal kezdett haverkodni.Ráadásul több skint is rá akart tukmálni a drogozásra,ekkor lett elege a bajtársainak belőle és kidobták maguk közül.


Itt egy interjú a zenekarral,amiben többek között őt is megemlítik:


[link]

2011. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Punk frizura és rap zene hogy függ össze egymással?
2011. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 13:26


Jó kérdés.Olvasd el az általam belinkelt interjút abba van benne.Egyébként szerintem megzakkant a fickó.

2011. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam, köszönöm, de hogy jön ide a török zászló?
2011. febr. 13. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ebben vannak túlzások. Mármint gondolom csinált ezt-azt, ami nem tetszett a többieknek, aztán már úgy mesélték el a sztorit, hogy minden "szörnyűséget" elmondtak róla, ami csak létezik, de ezek inkább csak ilyen félinformációk lehettek, fele igaz, fele nem. Azért mindent nem kell szó szerint elhinni, pláne, hogy csak az egyik verzió ismert.
2011. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kár érte.jó énekes volt.nagyon meglepődtem,amikor hallottam.hát ez van.az új énekes sem rossz,de a régebbi dalok szerintem "nem az ő hangjához lettek írva".furán hangzik ezzel az énekkel,de a szabadságharc,meg a '11-es februári lemez,a Népharag az remek lett :)
2011. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!