Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lenne szíves valaki segíteni?

Lenne szíves valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Nos, értelmezési problémáim akadtak. Kiküldték a 2010. évi MNYP-i értesítőt. Ez áll benne:

Egyéni számla záró egyenlege a 2010. évben:

532.626 Ft

Ebből:felhalmozott tőke: 430.104 Ft

Ez azt jelenti, hogy a kettő különbségéből(102.522 Ft) fognak nekem reálhozamot számolni? És egyáltalán sacc/kb mennyire számíthatok? 10-20 ezer forintra?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!


2011. febr. 8. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Számít az is, hogy mennyi idő alatt gyűlt össze, ez a nem túl sok pénz. Ha 3-4 év legalább, akkor ha 20000 lesz a reálhozam, azt már ünnepelni kell. Pontosan kiszámolni meg szerintem még senki sem tudja.
2011. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!