Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is kezd visszaszor...

Szerintetek is kezd visszaszorulni a korrupció?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, bár lehet csak én érzem így.

Példaként említeném, hogy manapság egyre több nagy maffiózót fognak el. Vagy kommandósok csaptak le az ukrán-román határon 77 vámosra, akik segítettek a csempészeknek.

Régen, pl Capone idejében szerintem ennyire nem mert beleavatkozni az igazságszolgáltatás.


2011. febr. 4. 22:11
1 2
 1/18 andoryy ***** válasza:
Hát nem. Csupán más formát ölt ill. a kellemetlenkedők közül 1-2-t elfognak, hogy aztán megveregethessék a vállukat milyen ügyesek...
2011. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csökken, amit látsz, az csak egy felszíni látszat. Sajnos én TAPASZTALOM, mennyire nem akar ez csökkenni...
2011. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Szerintem nemhogy visszaszorulna, inkább nőttön nő.
2011. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem a vámosok az igazán korruptak,hanem a politikusok és a vállalkozók egy része. Most jön majd el számukra az aranykor,amikor jönnek az EU-pénzek és a Széchenyi-terv.
2011. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy nem szűnt meg folyamatosan nőni ,csak lecsökkent a növekedési arány gyorsasága...nem sok valami ,de mondjuk rá hogy haladás.!?
2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.
2011. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
A Fidesz egyáltalán nem javított a magyarországi pénzes és nagy hatalommal bíró emberek erkölcsi nézetein, szóval ugyan úgy le fognak nyúlni manit, ahogy eddig is tették mások. Erről ennyit. Az emberek közti szakadék egyre nagyobb lesz.
2011. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Amibe én belelátok ott nem, h csökkent volna, de inkább nőtt.


Annyi a különbség, h más embereknek kell fizetni, és kicsit éhesebbek, mint az elődeik voltak....


Mocskos rohadt korrupt szemétláda mind!

2011. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BlackSword ***** válasza:
77%

ÁÁÁÁ... Dehogy...

Hogy gyermekkorom egyik klasszikusát idézzem...

2011. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
54%
DEHOGY KEZD
2011. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!