Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül olyan,...

Van itt rajtam kívül olyan, aki utálja a politikát?

Figyelt kérdés
Állandóan veszekszenek és uszítják egymást az emberek a politika miatt. Nem jobb a békesség?
2011. jan. 15. 17:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
Igazad, van, visszavonom! Ez a két ember nem ártott nekem :( De a politikusokat változatlanul nagyonnagyon utálom! Nem is utálom, gyűlölöm őket !
2011. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Ma divat gyűlölni Orbán Viktort meg aki jól él ma Magyarországon.Engem aki ismer az szeret,tisztel,mert tudja milyen szellemi munkát végzek.Aki nem ismer,az mindjárt azzal indít hogy miből lehet neki,biztos összelopta.Nekem nincs hitelem,megvan mindenem,családom,pénzem,és milyen érdekes,nem gyűlölök senkit.A tehetetlen emberek gyűlölnek,mocskolnak mindenkit,pedig nekik előbb a tükörbe kellene nézniük.Az Orbánt mocskolók többsége valószínűleg egy értéktelen ember,aki semmilyen kormány alatt nem tudna előbbre jutni,mert ennyi van bennük.És persze akkor keressünk bűnöst,akit lehet szidni.Miért nem mentek inkább a szabadba piknikezni,vagy egy kicsit dolgozni?A neten hülyeségeket írogatva nem lehet előbbre jutni.És a politikát nem gyűlölni kell,hanem értelmezni,megérteni.És utána véleményt formálni.De itt csak vélemény van.
2011. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én gyűlölöm a politikát, és a politikusokat is. (Egy-két kivétel van, de Orbán nem tartozik a kivételek közé.)
2011. jan. 16. 11:04
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
10:39 - Orbánt utáló emberek MEGÉLNI AKARÓ TISZTESSÉGES, NEM GAZDAG CSALÁDBA SZÜLETETT ÁLLAMPOLGÁROK!
2011. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
"Orbánt utáló emberek MEGÉLNI AKARÓ TISZTESSÉGES, NEM GAZDAG CSALÁDBA SZÜLETETT ÁLLAMPOLGÁROK!" Nem tudom honnan veszed hogy én gazdag családban születtem.Nem is írtam ilyesmit.Amit elértem azt a saját erőmből értem el,nem minden ember tehetetlen ebben az országban,csak az itt írogatók egy része.Én már 50 fele haladok,60 ember normális megélhetését biztosítom,és ebben nagyon is partner a Fidesz,mert tudja hogy csak úgy lesznek munkahelyek,ha nem sújtják mindennel a vállalkozót.Az én képességeimnek,technológiámnak,újításaimnak köszönhető hogy én nem kizsákmányolok és úgy vagyok gazdag,hanem embereknek adok biztos megélhetést.Mivel külföldi partnerem van,persze oda termelünk,de itt adózunk és a magyar ember kap munkát!Mégpedig nettó 200 ezer a legmagasabb fizetés,100 ezer a legkisebb(ez amolyan takarítónői státusz).Úgyhogy máshol koptasd az ujjaidat,majd ha te is felmutatsz hasonlót,akkor beszélhetünk.
2011. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A politikát nem szeretni kell hanem érteni és odafigyelni rá, ugyanis bármilyen szomorú, de ez határozza meg az életünket tetszik nem tetszik...
2011. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
12:51 - Papi/Mami, valahol írtad, hogy egy amerikai milliárdos is besegít a feneked alá abban a vállalkozásban, úgyhogy maradj szépen csendben, nem minden tehetséges, rátermett, vállalkozó szellemű, jó eszű embernek van ilyen milliárdos amerikai segítsége a popsija alatt... A legtöbbeknek nincs, Fidesz ide vagy oda, én pártokra, politikusokra nem építek, csak tájékozódom róluk, és próbálok élni, képezni magam, és elérni a célom (sajnos milliárdos amerikai segítsége nélkül, de ha nekem is lenne egy ilyen segítőm, lehet, hogy még többre is vinném, mint te, és nem 60 embernek biztosítanék munkát, hanem sokkal többnek...).
2011. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
18%
"A válasz megírásának időpontja: ma 22:28" Csak annyit szeretnék neked reagálni,hogy nem a popsim alá kaptam a milliárdost,hanem egy világkiállításon figyelt fel az egyik szabadalmamra,amiben meglátta a fantáziát,és felajánlotta a segítségét.Azóta is folyamatosan újítok,és még csak silány utánzatokat tudtak mások összehozni.És erre büszke is vagyok,irigykedj mint a legtöbb magyar,az viszi az országot előre,nem?És csak 60 embernek adok biztos megélhetést?Te például mennyinek?Meg a többség mennyinek?Itt kell befejezni ezt a vitát.A legtöbb cég még ennyinek sem,átlag jó ha tíznek,és az is minimálbér,nem 200 ezer nettó.Én már azt is megbecsülöm,ha valaki két-három embert alkalmaz normális fizetéssel.És ez a különbség közöttünk.
2011. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Van itt rajtam kívül olyan, aki utálja a politikát?"


Az emberek nagy része utálja, vagy legalábbis ezt mondja. Szóval nem olyan rendkívüli álláspont ez.


"Állandóan veszekszenek és uszítják egymást az emberek a politika miatt."


Mivel a politika arról szól, hogy az eltérő értékrendű és érdekű emberek, akik mégis egymásra vannak utalva, kénytelenek valamilyen közös irányt, közös célokat kidolgozni. Ez vitákkal, nem egyszer veszekedéssel jár. Ez a politika lényege.


Ha mindenki ugyanazt akarná és ugyanúgy gondolkodna, nem létezne politika.


"Nem jobb a békesség?"


Jobb. Kivéve, amikor rájössz, hogy egyszer a te valamelyik érdeked sérül, és elkezdesz tiltakozni, tüntetni vagy győzködni másokat. Jó a békesség, csak nem mindig lehetséges.

2011. jan. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%

10:39


"A tehetetlen emberek gyűlölnek,mocskolnak mindenkit,pedig nekik előbb a tükörbe kellene nézniük.Az Orbánt mocskolók többsége valószínűleg egy értéktelen ember,aki semmilyen kormány alatt nem tudna előbbre jutni,mert ennyi van bennük."


Egyetértek.

2011. jan. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!