Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ez* tévé és az ehhez...

Az ez* tévé és az ehhez hasonló betelefonálós, hiszékenyeket lehúzó műsorok miért mennek még?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el hogy ez a politikusok, vagy az ortt vagy bárki szerint normális. Miért nem tesznek ellene semmit? Hová süllyed a világ, hogyha már az ilyen buta emberek is meg tudnak élni csalásból ? Új média törvény ír valamit az effajta műsorokról?
2010. dec. 31. 15:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

És hová vezet ez? Hogyha a megélhetésemet jelenti a csalás, lopás, hazudás akkor csinálhatom ? Átverhetek bárkit ? Nem akadály, lenne 1-2 ötletem mások lehúzására. Ha nekik szabad hát nekem is....

És hogy csak hülyéket lehet átverni ? Akkor az egész ország hülye lenne? Mindig lesznek olyan emberek akik ráéreznek hogyan lehet átverni másokat. Ilyenkor az lenne a normális sztem hogyha az aki tudja hogy ez csak 1 hazugság akkor felnyitná a hülyék szemét... értitek.

2010. dec. 31. 17:13
 12/12 Igor26 válasza:
Az államnak nem érdeke változtatni ezeken a dolgokon. Az a helyzet, hogy amíg forgalomba lehet hozni cigarettát úgy, hogy rá van írva, hogy halált okozhat, addig nem kell csodálkozni a kettős mércén. Tehát, ha elismeri, hogy ilyen hatása lehet, akkor miért tűri? Ez fekete vagy fehér. Ha érdekükben állna, egy pillanat alatt megszüntetnék ezeket a dolgokat.
2011. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!