Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most éppen mi történik Észak...

Most éppen mi történik Észak és Dél Korea között?

Figyelt kérdés

nem néztem híreket, és arra vagyok kíváncsi, hogy történt-e azóta valami?

és mennyi esélye van egy 3. világháborúhoz, ha azt nem nézzük amit az a jós ürge mondott?


2010. nov. 28. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

cnn-en előbb volt breaking news: korea on the brink

u.s. and south korea military drill goes underway

2010. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Észak-Korea megtámadott egy kicsi Dél-Koreához tartozó szigetet és most emiatt van hadi készültség a régióban. Egyébként szerintem egy újabb koreai háború nem vezetne világháborúhoz, az előzőből sem lett az.
2010. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dél-Korea hadigyakorlatott tartott egy olyan szigeten (Jonpjong), ami katonailag semlegesnek van nyilvánítva a két ország között.

Észak ezt felháborítónak tartotta és viszonzásul el kezdte lövetni tüzérségével a délieket.

Most mindenki be van sz@rva, hogy mi lesz belőle.


Kb. ennyi.

2010. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hogy be vannak szrva, hogy mi lesz belőle?

ezt nem értem

mi is lehet belőle?

2010. nov. 28. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Észak-Korea erősködik, mert veszélyeztetve érzi magát. De nem merik sokáig feszíteni a húrt, mert egy Dél és USA elleni háborúban esélytelenek lennének és Kína se segítené őket.
2010. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

A kérdés kommentjére reagálnék:


A harmadik világháború mindenképp bekövetkezik, jós ürgék is Korea nélkül is. Ez véd meg minket a túlnépesedéstől. Tehát abból, hogy ki mit jósol vagy,hogy a két Korea mit művel nem lehet következtetni erre.

2010. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de szerinted van esély rá, hogy ha bekövetkezik akkor még a közel jövőbe?
2010. nov. 28. 18:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy ebből a konfliktusból világháború legyen az egy eléggé abszurd feltételezés.
2010. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A Koreák harca csak a kedvet adja meg egy "kis" háborúhoz. Az okot pedig ez adja meg: [link]

És tippeim szerinte legkésőbb hónapokon belül ki fog törni a 3.WW csak reménykedni tudok benne, hogy mégsem :S

2010. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor törjön ki, de előbb szeretnék megöregedni, és végelgyangülésben meghalni.
2010. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!