Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a Naruto 156....

AnonymusAnonymus kérdése:

Mi történik a Naruto 156. része és a Shippuuden 1. része között?

Figyelt kérdés
Csupán azért kérdem, mert az egyik évfolyamtársam mondta, hogy az első (igazi) Sasuke vs. Naruto küzdelmet nézzem meg, és utána menjek a Shippuudenre, mert a harcuk után nem történik már semmi lényeges (a sima Naruto-ban)... Én is ezt szeretném tenni, mert már kezd unalmassá válni a sorozat így, hogy nuku Sasuke... Viszont a minap elkezdtem megnézni a Shippuuden 1. részét... Ha nem tudnám, hogy ki Sai, (előre megmondták nekem az osztályban lévő fanok :D) akkor szinte semmit sem tudnék ott... Ezért kéne elmagyarázni, hogy pl. hogy kerültek (ha jól vettem ki) Orochimaru "búvóhelyébe"?? Előre is köszi! :)
2011. márc. 24. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
huuu kicsit nehez feladt,de en azt ajanlom hogy nezd tovabb a shippudent es ne aggodj ,hogy nem erted emg,mert en is pont igy csinaltam,hogy atugrottam a shippudenre,szerintem meg fogszerteni mindent,de ha felmesz a facebookra akkor ott az Animax magyarorszag oldalon felteheted a kerdesed es lesz ki segiten
2011. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2011. márc. 25. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már csak Shippudent nézek,nekem ez már izgalmasabb :)

Nézem az elejét,kb a 57 résznél tartok,és nézem a végét is,most volt a 207 része,egyszerűen IMÁDOM :)

2011. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!