Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A történelmek során miért van...

A történelmek során miért van az, hogy minden egyes dinasztiában irtották a zsidókat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 16:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az izraeli vagyok


Nekem az ilyen kerdes-valaszoktol csak hanyingerem tamad, ezert nem is szoktam beavatkozni. Most megis lenne egy kerdesem:

Tetelezzuk fel, hogy MINDEN ember, aki zsido atkoltozik Izraelbe, es a hatarokon kivul egy se el. Tovabba egyetlen izraeli allampolgarnak sincs olyan tulajdona, ami a hatarokon kivul van vagy mukodik. Nincs egyetlen bank zsido kezben, egyetlen kutatointezetben sincs zsido tudos, stb.

Akkor szerintetek megszunnek a bankok, jobb tudomanyos eredmenyeket ernek el a kutatointezetek, es egyetlen szegeny ember sem lesz a vilagon?

2010. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Tudod kedves 12:30, jobb ha nem is írok semmit, mert a végén még megsértődsz.
2010. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
"Izraeli" Szerintem az nem lenne gond. Sőt. Mert ha minden izraeli visszaköltözne Izraelbe akkor nyugodtabb lenne a világ. Minden kormány fellélegezne. Minden országba saját kezekbe kerülne vissza minden. A bankokért meg nem is lenne kár. Mert hány nem izraeli ember életét boldogitották? És hányat tettek tönkre? Hány vállalkozó megy tönkre? Meg nem is beszélve a gyógyszeriparról. Minden zsidó tudós által kifejlesztett gyógyszernek több a mellékhatása mint gyógyitása. És nem azért mert így sikerült, hanem mert így akarta, hogy még több gyógyszer fogyjon. Nem egy magyar tudós van akik kifejlesztettek gyógyszert és nem fogadták el. Nehogy meggyógyuljon a paraszt. Mert akkor kinek adjuk el a többi gyógyszert?! Szóval nagyon pozitiv dolog lenne ha visszaköltöznének. Csak ez sosem fog bekövetkezni.
2010. nov. 24. 08:29
 24/27 anonim ***** válasza:

Erdekes fogalom ez, hogy ANTISZEMITA !

valaki mondja mar meg hogy holkezdodik az antiszemitizmus,

mikortol vagyok antiszemita ha kijelentem hogy nem kedvelem oket akkor mar antiszemita vagyok es buncselekmenyt kovetek el?

2010. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Hát itt egy kommentelő irt arrol is hogy:

"a zsidó fajra fogott fukarság, pénzféltése, zsugoriság a másik igazság, Mo-n kihasználják a nagy tőkebeli különbségeket ,és a dolgozóit szinte éh bérért dolgoztatja , sakkba tartva hiszen , ha nem tetszik a dolgozónak,... máris mehet lesz helyette 20 másik... Ugye így a minimálbérbe meghatározott összeget kapják a dolgozok ,vagy valamivel többet, de a felső osztály aki semmit nem csinál ,mert már arra is van emberük hogy helyettük gondolkozzon , ő naponta milliókat keres ,azon hogy a dolgozót szinte a semmiért dolgoztassa,mikor ha a 3 -4 szeresét adná ,neki semmivel nem lenne rosszabb élete! feltüntet hogy a Zsidó nagy tőke meghatározza a mai magyar gazdaságot. És ez csak a dolgozói része... "


Ebben teljesen igazad van, nem vagyok én egy hú de nagyon okos ember, kétkezi munkás vagyok. ÉS sehol nem találtam munkát, Pedig nem vagyok válogatós "gazdasági válság".

Egyszerüen nincs munka lehetőség. Most ilyen kor valaki azzal jön hogy költözzek más városba, de ott se jobb a helyzet, csomó ismerősöm viszajött már. Meg hogy külföldre , Külföldön se olyan hú de jó a helyzet, mind ahogy gondolják az emberek. Sajnos a legtöbb helyen gazzdasági vállság van. szivessen világot látnék, más helyeken dolgoznék de a semmiből nem lehet. Most is rákényszerültem elfogadni egy olyan melót ami 450 bruttót fizet óránként. ami a mostani minimálbér környékén van egy hónapban, van hogy kevesebbet. Dolgoznék én többet is de egy héten 6 napnál nem lehet többet. Munka törvénykönyve amit nem is tudom hogy ki irt. Igy ha többet akarsz hogy megélhess , nem tudsz mert vissza kel adják pihenőnapra vagy csúszóba, igy megint megszopattak

2010. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

A kérdés kiírója egy egyszerű turbómagyar, aki csak provokálni akar, mert ettől hiszi nagynak magát.

De hogy hülyeségeket beszél, mi sem mutatja jobban, mint az, hogy Hunyadi Mátyásnak legfontosabb nemesei és udvari háztartásainak prominens tagjai is zsidók voltak.

Vagy Hunyadi nem számít bele a kérdésbe?:)

2010. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Azért beszél hülyeségeket, mert Hunyadi Mátyás kivétel volt igaz? :D

Ha ő turbómagyar akkor te meg zsidóbérenc vagy és ezzel akarsz felvágni.

2010. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!