Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szólnak le, ha én a...

Miért szólnak le, ha én a kommunizmust tartom a legjobb ideológiának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 08:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%

10:33


Az a professzor egy zseni volt! 3 dolgozat ideje alatt be tudta bizonyítani azt, amihez a történelemnek majdnem egy évszázad kellett!


Szóval a szocializmus/kommunizmus azért nem működik, mert az ember természettel nem összeegyeztethető.

2010. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
55%
10:06 - Annyira volt kommunista, amennyire a Baby Sisters énekesekből állt (konkrétan ismerem azt, aki a hangját kölcsönözte nekik, de ők csak tátogtak, és néha még azt is elrontották, saját szememmel láttam).
2010. nov. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Kiraly Samu ***** válasza:
87%
Olyan, hogy "kommunizmus" soha nem volt és nem is lesz. Egy mese. Erre hivatkozva irtottak ki közel 1OO millió embert (Szovjetunio, Kina, Kambodzsa, Vietnam, Eszak Korea, Kuba, Kelet Europa). Egy bukott szemlélet, az egyik utolsó túlélője, Biszku Béla. Elvtársai azonban megmentették a felelőségrevonástól, pedig megérdemelte volna a börtönt az öreg terrorista.
2010. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Kiraly Samu ***** válasza:
Betettem egy választ. Nem jelent meg. Miért?
2010. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
10:57 - Lehet, hogy közben lefagyott a net, ha még mindig nincs meg, próbáld újra.
2010. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
74%

Én is a kommunizmust tartom a legjobb ideológiának, viszont ahogy régebben nem tudták megvalósítani úgy szerintem később sem fogják. Ill csak akkor ha az ember feljebb lépne az evolúcióban és eltűnnének az érzelmei és ösztönei, stb. Szerintem aki ismeri a kommunizmus eszméit az nem szól le téged csak azért mert azt tartod a legjobb ideológiának, viszont akkor érthető ha leszólást kapsz, ha a kommunizmust megvalósíthatónak tartod, sőt szorgalmazod a bevezetését. Volt már elég szenvedés az izmusok miatt a történelem során, ehelyett be kellene látnunk a hiányosságainkat és együtt kellene tudnunk ezzel élni.

Kicsit olyan ez, mint az abszolút etalon nő. Mindig vágysz rá, szép és jó, de elérhetetlen.

2010. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
81%
Ja és a professzoros példa rohadt jó volt.
2010. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
51%

"Elméletileg a kommunizmus kiváló rendszer, gyakorlatilag... gyakorlatilag embereknek kellene megvalósítani úgy, hogy pillanatnyi és rövid távú előnyeikről lemondanak a köz javára. Nagyon-nagyon hosszú időn keresztül... és itt van elrontva az egész."



Nincs elrontva, épp ez teszi értékessé.

2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
38%

"Az a professzor egy zseni volt! 3 dolgozat ideje alatt be tudta bizonyítani azt, amihez a történelemnek majdnem egy évszázad kellett!


Szóval a szocializmus/kommunizmus azért nem működik, mert az ember természettel nem összeegyeztethető."


Ostoba vagy. :)

2010. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
38%

"Ja és a professzoros példa rohadt jó volt."


Rohadt jó volt arra, hogy a hozzád hasonló csökkent értelműeket szórakoztassa. Arra viszont fabakát sem ért, hogy a kommunizmusba hibát találjon.

2010. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!