Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Magyar Péterrő...

Mi a véleményed Magyar Péterről most a botrányai után?

Figyelt kérdés
Remélem nem kell elmondani ,hogy miket csinált mostanság.

ma 09:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

#20


Nyilván!

Csak a MI HAZÁNK! :)

ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

21-es

Arra szavaznál ,aki a legnagyobb diktatúrát csinálná?!

Akkor menjél a határra migránsokat fogdosni ,de a többi embert ,aki élné az életétt ne kényszerítsd,kényszerítsétek őket ,hogy ezért az országért katonává csinálják őket.

ma 12:14
 23/32 anonim ***** válasza:
90%

#22


Miért akarna diktatúrát? Határvédelem miatt? Te úgy gondolod, hogy papírok nélkül bárki legálisan beszökhet az Országba? Jól van ez így?

Amúgy nem összefogdosni kell őket, hanem a határvédelmet kell úgy megszervezni hogy meg se próbáljanak átjutni.

De tényleg kíváncsi vagyok rá,hogy te mit javasolsz?

ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

23-as

Beengedni nem kell én szerintem sem.

A határvédelem ill a Honvédelem úgy általánoságban maradjon önkéntes alapú.

És kész.

De ,ha be is engednénk őket akkor is buszokkal kellene és egyéb járművekkel kellene a migráns táborokba szállítani őket ,hogy ne tudjanak csatangolni.Igazából ez lenne az emberségesebb ,de azt is számításba kell venni ,hogy a magyarnak is melóhelyként csak a legrosszabb helyek juttnak.

Jobb helyeken vagy akkora a szűrés ,hogy az emberek 90%a kiesik az első 1hónapban vagy besem kerülnek.

Szóval ne legyen telepítés ,mert most nekünk is ha van is melóhely akkor is a legrosszabbak.

Proli ként ez a helyzet.

ma 12:30
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

#24

Szóval akkor egyetértesz a Mi Hazánk programjával, amibe ez szerepel:


"A határőrséget visszaállítanánk, mert ne a rendőröket vigye el a kormány más fontos területekről, a családjaik közeléből a határra, hanem a professzionális és jelentős részben a határ közeli térségekből toborzott önkéntes határőrök feladata lenne a határvédelem. "


Nem értem, hogy hol a probléma?

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

25-es

Ha ezt mondják akkor egyetértek.

De a programukban az is szerepel ,hogy óvodás kortól kezdetben mesés formában ,de rá nevelnék a gyerekeket a katonai létre.

Ezzel már nem értek egyet.


80.o.

Minden ott van!

Nem támogatom.

ma 12:47
 27/32 anonim ***** válasza:
22%
Az hogy nagyon erős, kitartó ember a Magyar Péter!
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#26


Nem teljesen, mert nem a cél az a hazafias és honvédelmi nevelésének erősítése.

Nyilván ez most is folyamatban van valamilyen szinten, mondhatni mindenhol a nemzet korábbi dicső pillanatait tanítják történelembe, még ha nem is teljesen úgy volt. Szerintem még te is emlékszel Dugovics Tituszra :)

Szerintem ez hasznos és fontos tanítás, amellett nincs neki negatív töltete.

Ezek az értékek az utóbbi időbe annyira a háttérbe kerültek, hogy hasznos is lenne egy kicsit visszahozni.

Ez mindig is vita téma, hogy iskolába mit is kellene jobban tanítani, az biztos. De ha választani kellene ez vagy a gender elmélet tanítása között, akkor EZERSZER inkább ez!

A mai gyerek amúgy egy szöget nem tudnak beverni, teljesen hiányos a tanításuk, szóval ezt meg kellene vizsgálni hogy hogyan is kellene megreformálni.

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Javítom:

Nem teljesen, mert nem a katonai létre nevelés a cél, hanem a hazafias és honvédelmi nevelésének erősítése.

Szóval, hogy magyar vagy, van egy hazád. Ezt óvni, védeni és a jövő számára fenntartani kötelességed!

Ha korábban is jobban bevésődött volna a tudatba, talán nem lenne annyi olyan szenny ember, aki apró pénzért cserébe kiárusítaná egész Magyarországot.

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

28-as

Ja.

Reform lenne a jó.

ma 13:16
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!