Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Magyar Péterrő...

Mi a véleményed Magyar Péterről most a botrányai után?

Figyelt kérdés
Remélem nem kell elmondani ,hogy miket csinált mostanság.

ma 09:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanaz, mint kezdetben: egy szánalmas pojáca.
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Egyre szimpatikusabb.
ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Nőügyek -> Lesz*rom, nem sikerült semmi bizonyíthatót, vagy érdemlegeset mondaniuk, ellenben magukkal is ellentmondásba állnak sokszor.

Diszkó/életmód -> Lesz*rom, nem az alapján ítélem meg, hogy a kocsmában hogy viselkedik, sőt, a mostanság kialakult bírói gyakorlat alapján egyenest boszorkányüldözésnek tekintem.

Pénisz és egyéb ügyek -> Nevetséges. Nem rá nézve, hanem a fideszre nézve.

Igazgatói minősítésében történő korrupció gyanú -> Az egyetlen érdemleges pont, ahol fenntartással kezelem MP-t, mert mindenki tudta, hogy a NER-ből akarva, vagy akaratlanul, de nem lehet fehér bárányként távozni. Ha az egész ügyből annyi sül ki, amit most is tudunk, hogy egy alvállalkozónál dolgozott félévet a testvére, meg kifizetett néhány felesleges milliót tanácsadásra, akkor hajlok rá, hogy ezt is lesz*rjam, hisz ellenfelei ugyanezt intézményesítve, százmilliárdos szinten csinálják, tehát egyértelmű, hogy mi lenne a mérlegelés eredménye.

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%

Nem érdekelnek a megafon botrányok, nem azok alapján szavaztam korábban sem. Én azért nem fogok rászavazni, mert nem gondolom, hogy NER-ből, csak igy lehet valaki ellenzéki figura, miközben, más ellenzékiekeg vegzál a hatalom és sorra itélik el őket, vagy csinálják ki.

A kezdetektől fenntartásokkal követtem a fickót, de egyre kevésbé gondolom, hogy ez nem egy demokrácia hack, az ellenzék lecserélésére.

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Tetszik! Orbán ideje lejárt.
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 DK-s ***** válasza:
45%

Ugyanaz mint előtte.


Egy nárcisztikus, bűnözésre hajlamos, öntelt majom.

ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

6-os

És arról mi a véleményed ,hogy Gyurcsány szövetkezne Magyar Péterrel?!

ma 09:52
 8/30 A kérdező kommentje:
Mert már hallottam ilyet.
ma 09:53
 9/30 DK-s ***** válasza:
32%

Az, hogy fontolgatom a pártból való kilépést.


Ezzel szembeköpik saját magukat, nincs helyem köztük.

ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Ki tudja mi igaz azokból. Ha mind igaz, akkor is rájuk fogok szavazni, mert ezt követeli a magyar választási rendszer. 5%-os kis pártokkal nem lehet elérni semmit itthon.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!