Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kellene félnünk?

Kellene félnünk?

Figyelt kérdés
Nagyon hülyén hangzik a kérdés, és elég sokan feltették már gyakorin hogy kell a félnünk a háborútól. Eddig őszintén nem vettem komolyan ezt az egészet (persze sajnáltam azokat akiket érint a háború) mert igazából csak Ukrajna meg oroszország meg Izrael környékén voltak háborúk. De most már egyre több ország mozgolódik, és kezdenek egyre ijesztőbbek lenni a hírek. Kéne félnünk egy tényleges háborútól? Én még mindig megpróbálom kizárni ezt az egészet az életemből, de látszik hogy a világ vezetőinek 99%-ka őrült, és tényleg aggasztó ez a rengeteg háborús hír

ma 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Folyamatosan kell félni, ezt sose feledd.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

2020 óta, szerintem ki lehet jelenteni, hogy az a világ, ami az előző 2 évtizedben volt, véget ért és átalakul a globális világrend. Szerintem, ez tény. Nincs a legjobb állapotban a nyugati féltek, ezt is aláirom, de, még mindig a világ leginkább élhető részén élünk.


Az már viszont, az én saját véleményem, hogy, ha valaki ránéz ma a térképekre, hogy, hol, milyen kissebb-nagyobb katonai konfliktusok vannak a Földön -az is tény, hogy a 2. VH lezárta óta, soha nem volt ennyi-, és, megnézi, hogy kik harcolnak és hol, egy eléggé egyértelmű világméretű front kezd kialakulni. Hogy, ez mennyire fog totális háborúvá vállni, azt, nem tudom, de, azok alapján, amit én a világban látok, én szerintem, nem ördögtől való elképzelés, hogy már a 3. világháborút éljük, csak jelen pillanatban egy eléggé hibrid megoldással.

Látva, az elmúlt 4-5 év történéseit, látva a jelenlegi politikákat, hogy mennyire nem akarnak megoldást találni bizonyos fennálló problémákra, én megmondom őszintén, kevésbé vagyok nyugodt és pozitiv a jövőt illetően, mint 10-15 évvel ezelőtt voltam.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Nem kell.
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nyugalomra manapság nincs akkora ok, sajnos ez látszódik. Meg az emberiség túlszaporodott ráadásul (nem európát értjük itt most).
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!