Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik országban divat leginká...

Melyik országban divat leginkább hogy a nők feljelentik a férfiakat akik leszólítják őket az utcán?

Figyelt kérdés
tegnap 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Sverige! 🇸🇪
tegnap 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Svédország, USA, Kanada, Egyesült Királyság, Ausztrália, Új-Zéland.
tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Miért pontoztak le?

Ott a zászló!


Egyébként norvégot tanultam.

tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyikben sem.
tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jó!


Arra gondoltam kimegyek ezekbe országokba; leszólítók csajokat de úgy hogy még a törvényes kereteken belül maradjon, ők följelenteknek, Én mindet visszajelentem rágalmazásért és ezt csomó pénz bekasszírozok.


Működhet ez a dolog ?

tegnap 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne reménykedj. Volt egy USA dokinő barátom. Elvolt hűlve, itt mit engednek maguknak a férfiak. Kint, ezért már lazán feljelenti és neki hisznek. Na jó, ez nem a gettókra vonatkozik.
tegnap 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik civilizált országban a legordenárébb putris dolog egy nőre megjegyzést tenni. Ezt úgy hívják, sexual harresment, és azt jelenti, hogy tiszteletben tartod a NŐT. Nem vagy büdös paraszt, nem vihogsz, nem kérded ki magadnak a dolgokat.
tegnap 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6.

Ez nem hit kérdés!


ez jog ! hogyha nem tudja bizonyítani hogy bűnös vagyok akkor nem tudnak elítélni viszont a papír hogy ő fő jelentett ezért vagy azért az bizonyítja hogy ő rágalmazott

tegnap 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nah...
tegnap 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

10.

Mi van, megkattantál ?


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ

tegnap 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!