Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Máshol is vagy csak nyugaton...

Máshol is vagy csak nyugaton divat a zászlóégetés?

Figyelt kérdés

júl. 25. 15:13
A kérdező szavazást indított:
nyugati divat
kultúra
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ukrajnában is
júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iszlám világban élők imádnak zászlót (USA és Izrael lobogóit) égetni, de taposni is, szóval ez nem nyugati sajátosság...
júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem divat. Az esetek nagy részében illegális is. Nyugaton is.


Csak van ahol kivégeznek érte (általában keleti országok)

júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
júl. 25. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem nemzetfüggő, kábé mindenhol történtek ilyen esetek. Oroszoknál csecsen zászlót égettek egy focimeccsen vagy 10 éve, Kínában japán, máskor tibeti zászlót égettek, németeknél izraeli zászlót égettek, de magyar zászlót is égettek már, pl. Jerevánban, Ukrajnában, Romániában, szlovákoknál, és Magyarországon is égettek már zászlót nem egyszer, pl. a Jobbik egy EU-s zászlót, vagy focihuligánok szivárványos zászlót. Talán nincs is olyan ország, amelyikben sosem égettek el saját vagy idegen zászlót.
júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Én is akartam égetni itthon, de inkább szét vágtam és kidobtam
júl. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!