Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez a kérdés engem is érdekelne...

Ez a kérdés engem is érdekelne: "ha a jövő héten a Bem-rakpartnál beleejtem a telómat a Dunába, akkor milyen számot kell hívnom, hogy a búvárok kiszedjék belőle? Vagy kinek, hol kell jelezzem, hogy kivonuljanak?"

Figyelt kérdés
Magyar Péter esetében ki hívta ki - és milyen számon, címen azokat a búvárokat, akik ki tudták szedni az áradó Dunából is azt a nyüves telefont?

ma 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha ellopják vagy elrabolják tőled a telefonod, a rendőrséghez kell fordulnod, ahogy Magyar Péter áldozata is tette. Véletlen beejtéssel senki nem foglalkozik.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én arra vagyok igazából kíváncsi, hogy ki bírja/bírta rá azokat a búvárokat, hogy lemerüljenek egy sz@r telefonért? Mert az nem életszerű, hogy a rendőrség azonnal ugrott, és ugrasztott búvárokat egy sima bejelentés alapján! Aki próbált már rendőrségi feljelentést tenni, az tudja, érti hogy mit tartok aggályosnak.
ma 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
2: De, ez így működik, még ha te ezt nem vagy képes elfogadni, akkor is.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Semmit nem tudsz tenni hogyha a te telefonod esik a dunába.


hallottam esetet amikor ellopták valakinek a kocsiját a rendőrség else indult a nyomon; egy politikusnak meg ellopták a kukáját és két napig nyomoztak utána

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Egy részeg ember bármire képes.

M.p még aljasabb dolgokra is.

ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Jogos a kérdés: van az a politikai fontosság a fidesz szemében, amikor akár a föld alól és a folyó mélyéről is előszednek valamit ha a hatalmuk miatt fontos. A nemzetbiztonsági ügyek elsősorban az ő biztonságukról szólnak nem a nemzetéről.

A kisemberek ellopott dolgai? Hát nyomozást megszüntető végzés.

ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Valamelyik magas beosztású rendőr vagy politikus ismerősödet.

Ha nincs ilyened, akkor Í.J.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!