Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történne ha kilépne Magyaro...

Mi történne ha kilépne Magyarország az Európai unióból?

Figyelt kérdés
Én Németországban dolgozom és élek. A kérdésem arra vonatkozna, hogy ha Magyarország kilépne az Európai unióból akkor számomra ilyen változásokat hozna? A mai politika nagyon hajaz a kilépéshez, tudom hogy gazdaságilag jó Magyarországnak a tagság, de én már nagyon sokat kinézek a mai vezetésből.

ma 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Neked és nekem vizum fog kelleni, hogy továbbra is kint tudjunk dolgozni és élni, vagy az adott ország könnyitett feltételei a munkavállalásunkhoz.

Hazamenetelkor, hosszú sorokra kell készülni a határon az útlevél és a vámellenörzés végett. Jóval nehezebb, hosszabb és bonyolultabb lesz, akárcsak egy személyi megújitás, vagy útlevél kérelem a külképviseleteken.

Ha fizetsz valamilyen szolgáltatást Magyarországon, amit használsz Németországban, az sanszosan nem lesz elérhető, vagy trükközni kell.

Ha van bármid forintban, attól jobb lesz azonnal megszabadulni és EUR-ra váltani.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Kemény kommunista diktatura
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
8%
Hirtelen beköszöntene a jólét.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Az első évek nehezek lennének, persze nem maga a kilépés, hanem a háttérhatalom bosszúja miatt. Utána viszont fejlődésnek indulhatna az ország, mert újra lehetne magyar ipar.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!