Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és EU-ellenesek!...

Fideszesek és EU-ellenesek! Mit gondoltok, mi történne, ha Magyarország kilépne az EU-ból?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem fideszes vagyok, hanem EU-ellenes.

Rövid távon biztosan lennének nehézségek, elsősorban nem is maga a kilépés, hanem a nemzetközi háttérhatalom (bankok, multik, spekulánsok, stb.) bosszúja miatt.

Hosszabb távon több pénz maradna nálunk. Egyrészt mert a közös kasszába már csak befizetünk, de nem kapunk belőle; másrészt mert a multik nem tudnának annyi pénzt kivinni tőlünk. Újra lehetne magyar ipar és mezőgazdaság. Nem szólna bele senki a belügyeinkbe, nem Brüsszelből kormányoznák az országot. A vám miatt az import termékek drágábbak lennének, így többen vásárolnának hazait. Exportra kereshetnénk olyan partnereket, akik hajlandók annyit adni a termékeinkért, amennyit érnek.

2023. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Fideszes vagyok de abszolút nem vagyok eu ellenes, nem lenne jó dolog.
2023. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Semmi, kötnünk kell egy jó pár szabadkereskedelmi megállapodást és kb ugyanúgy tudnánk adni - venni.

A tőke beáramlása sem csökkenne szerintem jelentősen, egyrészt egyre több az EUn kívüli beruházás, másrészt aki már milliárdokat befektetett, nem szaladna el.

De nézd meg Norvégiát, SOSEM volt EU tag, mégis kiterjedt gazdasági kapcsolatai vannak szinte minden mostani EUs országgal, de Svájc és Lichtensein ugyanúgy.

2023. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok EU ellenes , nem jó ha kilépünk, Fideszesként írom.
2023. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Szarrà menne a gazdasàg, az adott fasiszta kormàny (toroczkai vagy Orban) pedig elhitetnè az agyhalottaival, hogy az egèsz vilag tamad minket mert nem akarunk lmbtqt ès migrànst, ezèrt rendkivüli veszèlyhelyzetet kell elrendelni, nem lehetnek vàlasztàsok mert a CIA megpuccsolnà, a hazaàrulò lmbtqkat ellenzèkieke, liberalisokat, baloldaliakat ès bàrmilyen kèrdèsben màskèpp gondolkodòkat pedig be kell börtönözni mielőtt megpuccsoljak az alkotmànyos ès demokratikus rendet, a hatàrokat pedig azonnal le kell zàrni hogy a nyugat CIA ügynökei ès az altaluk rànk eresztett francia migrànsok ne tàmadhassanak meg minket. Közben mindenkit szarrà is adóztatnànak, hogy a demokratijus kormàny felvehesse a harcot a globalista nèpìrtò zsidó diktatúràval szemben
2023. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Fideszesként, nem lenne jó az országnak a kilépés.
2023. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

#3 "kötnünk kell egy jó pár szabadkereskedelmi megállapodást és kb ugyanúgy tudnánk adni - venni"

És majd pont velünk kötnének megállapodást mi? Hisz annyira jóba vagyunk az összes európai országgal, ja nem.

2023. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Briteknek is bejött a kilépés... Oh, wait...
2023. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
8# nem csinálták rosszul a britek... hosszú távon jobban járnak.
2023. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
#9 - Én azért utánaolvasnék a helyedben a témának. Mondjuk úgy, hogy minimum lábon lőtték magukat hosszú távra nézve is.
2023. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!