Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek nem szégyellik...

A fideszesek nem szégyellik magukat, hogy szétlopják Magyarországot, miközben azt hazudozzák, hogy mindenki más teszi ezt?

Figyelt kérdés
A pokolba fog égni az összes szerintem.

2023. jún. 5. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy szégyellik magukat. Majd, ha a nagy ember mondja nekik, akkor majd igen.
2023. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%

Gyurcsány nem szégyelli, hogy szemeket lövetett ki, emberek millióit tett tönkre, szétverte az országot?


A baloldal nem szégyelli, hogy ma a baloldal vezetője egy ilyen ember?


Soros György nem szégyelli, hogy egy ilyen gazemberrel akarja megbuktatni a kormányt, és hogy csak egy pénznyelő a baloldal, akármennyire is próbálkozik Brüsszel és Washington szétverni, csődbe taszítani az országot?

2023. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
#2 Szabadott a Jupiternek, akkor most szabad legyen a Kisökörnek is?
2023. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
#2: Orbán már rég túlnőtte ezekben mindben Gyurcsányt. Sokkal több kárt okozott, nyilván csak azért mert több ideje és lehetősége volt rá, de ettől még nem lesz legit amit Orbánék csinálnak. Tipikus egybites, ostoba vagy Te is aki képtelen mással válaszolni egy FIDESZ-szel kapcsolatban felhozott kritikára, csak azzal, hogy "Mé' a Gyurcsány jobb vót?!". Válaszolok. Jobb vót'. Ennél bármi, bárki jobb, pedig erős a mezőny és nem a jó irányba.
2023. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Én nem loptam szét semmit azt tudom.
2023. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
#2 Nem olvastad el a kérdést. Nem azokról szól, akiről Te írsz. De sebaj!
2023. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Én nem loptam és másról sem állítok ilyet, ez van, annak ellenére hogy fideszes vagyok.
2023. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj,hogy inkább vérlázítóan büszkék magukra.
2023. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Én az utolsó fillér jövedelmem után is becsületesen adózom és senkit sem vádolok lopással.
2023. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Gyurcsányék gátlástalanabbak voltak, több millió embert tettek tönkre csak azért, hogy Ők lophassanak.
2023. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!