Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobbos oknak miért nem...

A jobbos oknak miért nem veszi be a gyomra azt, hogy Jeanne d’Arc valószínűleg XY kromoszómás transz volt?

Figyelt kérdés
Miért hisztiznek annyira emiatt?

szept. 16. 18:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Már ebben a több, mint 10 éves tudományos publikációban ekként hivatkoznak rá:


[link]


Spanyolban Juana de Arco


De a mai szakirodalom is közkeletű szakmai valószínűségként kezeli.


[link]


Szóval ez azért jóval több annál, mint Thomas Jolly kitalacioja.

szept. 16. 19:34
 12/19 A kérdező kommentje:

10:


Vannak genetikusok által, erre utaló tények alapján, tudományos alapon megállapított valószínűségek és vannak a laikus emberek, akiknek a történelmi emlékezetét és érzékenységét sértik ezek a tudományos megállapítások. A két álláspont tudományos értéke értelemszerűen nem azonos.

szept. 16. 19:37
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

"genetikusok által, erre utaló tények alapján, tudományos alapon megállapított valószínűségek"

Ugye te is érzed, hogy ez mekkora mellébeszélés.

XY kromoszómára hivatkoztál, és ilyen vizsgálat nincs, nem is volt, és elméletileg se lehetséges, mivel nincsenek vizsgálható maradványok.

Volt olyan barátnőm, aki rendszeresen a pólóimat hordta hálóing gyanánt, akkor ő egy transz volt? Érdekes, és egyben nagyon beteg agyjárásotok van, az egyszer biztos. Imane Khelif úgy néz ki mint egy férfi, úgy viselkedik mint egy férfi, a hormonjai mint egy férfié, XY kromoszómája van, tehát ő szerintetek egy nő, Jeanne d’Arc nőnek született, nőnek vallotta magát, nőként élt, nőnek nézett ki, egyszer se állította, hogy ő férfi lenne, a kortársai egyszer se állították róla, hogy férfi lenne, nincs tőle XY kromoszóma minta, tehát szerintetek férfi. Nem ültök kicsit fordítva azon a bizonyos lovon?

szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13:


Ne zagyválj össze-vissza:


Nem állítottam, hogy kromoszómavizsgálat állapította meg az XY kromoszómáit. A feljegyzett szimptómák és korabeli megfigyelések (pl. nem menstruált) alapján a tudósok valószínűsítik, hogy androgén inszenzitivitása volt, amely XY kromoszómapár esetén, ill. annak ellenére kialakuló nőies megjelenést adó rendellenesség.


Khelifet nem tudom hogy keverted ide, az egy más jelenség, a kérdésemben nincs szó rola.

szept. 16. 20:56
 15/19 A kérdező kommentje:

Az pedig, hogy "genetikusok által, erre utaló tények alapján, tudományos alapon megállapított valószínűség" nem mellébeszélés, hanem gondos megfogalmazás.


Tudom, egy Trumpi-Orbáni-Putyini propagandán nevelkedett fülnek ez értelmetlen visszafogottságnak hangzik, hiszen nektek a “Springfieldben kutyákat és macskákat esznek” a mérce.

szept. 16. 20:59
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

#14

Blablablabla...XY kromoszómára hivatkozni kézzel fogható tények, vagyis kromoszómavizsgálat nélkül, csak mellébeszélés, vagy ha jobban tetszik belemagyarázás. Én férfi vagyok, de én is tudom, hogy egy nőnek ezer ok miatt maradhat el a menstruációja a terhességen kívül, alultápláltság, stressz, fizikai sanyargatás, stb. Szerintem elég stresszes lehetett szegény élete, már ha csak azt a sok csatát, vérontást nézzük amiben részt vett, mondhatjuk, hogy messze volt a kiegyensúlyozottól. Különben is bejelentette bárkinek, hogy nem menstruál, látta valaki, vagyis nem látta valaki az erre utaló jeleket? Ez nem bizonyít semmit, az ellenségei is terjeszthették ezt róla, és mivel boszorkányságért ítélték el, ennek a vádnak kellett némi alapot adni. Én speciel, a közvetlen, egy fedél alatt élő női hozzátartozóimon kivül senkiről se tudom, hogy menstruál-e, vagy nem, még a szomszédasszonyomat se láttam egyszer se menstruálni, akkor ő egy férfi? Nagyon nyögvenyelős belemagyarázás, tudom, most hogy minden aberrált kötelezőnek érzi hogy terjessze az "igét", egyre nagyobb baromságokkal kell előhozakodni hogy überelni lehessen a másik hülyét, azért ne felejtsétek el, hogy max 4%-a vagytok a populációnak, és a többség attól hogy csendben van, nem vevő az agymenéseitekre.

szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Neked a tudomány módszereit magyarázni felesleges. Az újjobbos módi úgyis a “nincsenek tények, csak vélemények”, márpedig olyan még neked is lehet.


Minden esetre köszönöm, hogy megvilagitottad a jobbos vágyvezérelt “gondolkodás” jellemzőit.


Jöhetnek még hasonló hisztik! :)

szept. 16. 21:29
 18/19 hollófernyiges ***** válasza:
71%
Szerintem meg Rákóczi valójában férfinak öltözött nő volt. Nagyon gyanús azzal a hosszú hajával, a nőies arcával, meg a nyilvánvalóan ragasztott álbajuszával. Bizonyítékom ugyan nincs rá, de lehetségesnek lehetséges; bizonyítsd be te hogy tényleg férfi volt.
tegnapelőtt 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Belegondolva Petőfi is elég gyanús azzal a filigrán kis termetével, a ragasztott álbajuszával, meg hogy irodalommal foglalkozott, ahelyett hogy férfihoz illő foglalkozást választott volna. A Szendrey Júliával meg nyilván leszbikus kapcsolatban élt.
tegnapelőtt 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!