Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor ő most hazafi, neonáci...

Akkor ő most hazafi, neonáci vagy csak 'szimplán' fajgyűlölő?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm (F/30) a jobb karján, a kabátjára tűzve viseli a Nagy-Magyarország /nemtudom, így helyes-e/ kitűzőjét. Egyszer mesélte, hogy odament hozzá egy roma származású srác azzal, hogy "testvérem, adjál már egy cigarettát", az ismerősöm meg odamutatta neki a kezét és mondta: "nemm vagyok a testvére!". A kérdés adott.
2010. nov. 3. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősödet ismeretlenül is, de üdvözlöm. Örülök, hogy vannak még ilyen emberek.
2010. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
92%
azért még nem rasszista, fajgyűlölő valaki, mert bemutat egy csóró romának... haveromtól is akartak kérni egyszer cigit(nem is volt nála), de inkább elszaladt, mint hogy megverjék érte... az ismerősöd yofej ember lehet
2010. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Te hü.lye!Mi ebben a rasszizmus ha egy cigánynak nem vagyok a testvére?Ha szomszéd jön oda, hogy testvérem annak sem vagyok az.meg nem adom neki a cigim?legfeljebb irígy vagyok de, hogy minden f@szságért rasszistázni kell röhejes.
2010. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

Legegyszerűbb ha megkérdezed tőle..:))


1, ha hozzád odajönne egy nyalizós cigány cigit kunyizni, te mit csinálnál? mert én baloldaliként(!) vagy ugyanazt tenném, mint a haverod, vagy ajánlanám neki a legközelebbi kisboltot...


2, Nagy-Magyarországgal mi a gond? Nem horogkereszt, hogy náci legyen... Trianon tényleg szörnyű csapás volt a nemzetre, és nem baj ha foglalkozik a határon túliakkal.

2010. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
75%os minden ember rasszista. Tehát szerinted minden ember szaralak?
2010. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%

"A cigányok számára mit jelent a Nagy-Magyarország jelkép? Számukra ez sértő? Vagy miért mutatatta meg neki a karját?"


Hat igen a Nagy-Magyarorszag jelkep, akik ezt a jelkepet "kisajatitottak" mit is csinalnak? A tunteseken demonstracion ciganyoznak, ha valahol felbukkan pl avatar formajaban szinten ciganyozas, zsidozas a jellemzo, ha megneze a youtubon a pirospacsi videot ott is felbukkan es meg sok helyen. A ciganyok sem hulyek nagyon jol tujak, hogy ezt a jelkepet viselo emberek 90% gyuloli oket. De ez a tortenet semmikeppen se rasszista cigo ellentet valoszinulag masnak is bemutatott volna a haverod, egy Magyarnak se adott volna cigit.

2010. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!