Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem toloncolja ki a...

Miért nem toloncolja ki a magyar kormány az összes ukrán háború menekültet addig,amíg vissza nem állítja Zelenszkij a lukoilt?

Figyelt kérdés

júl. 22. 16:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%

A kérdés az szerintem, hogy miért a tömeggyilkos agresszor és mocskospofájú putyintól vettük eddig az energiahordozókat, és mioért tűrjük meg az orosz patkányokat és kiszolgálóit?

Slava Ukraini!

júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hát igen,jobb lett volna a palagáz 5x annyiért a demokrácia és a béke nobel fellegvárából
júl. 22. 18:14
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

#12

Ha bögyödben van az Egyesült Államok, miért nem azt írod nyíltan? Mi értelme ezeknek a rébusz jellegű célozgatásoknak?

júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Logikus gondolkodás,engem az érdekel ami rám vonatkozik,nem politikai rébuszok és bármilyen nagyhatalmi érdek vagy meddő politikai csatározások keretein belül gondolkodok.Elfogulatlanul tény,hogy amit Ukrajna az országunkkkal tesz elfogadhatatlan pusztán azért,mert politikai okokból nem felelünk meg az elvárásaiknak,ettől még kaptak humanitáriánus segítséget az adó(nk)mból,erre offenzívát indít az energiaszektor ellen,ami még plussz anyagi teher nekem/nekünk.Erre sok fröcsögő törzsi gondolkodású csak arra tud asszociálni hogy fideszes meg amcsi ellenes vagyok.Nem b+,az orosz földgáz kedvezőbb mint más amerikai földgáz,zelenszkij meg duplán kib@szott velünk,sőt triplán,mert nem csak a külhoni magyar rokonaimat b@szogatják,hanem még le is lejmol,de pesztráltatja velünk a honfitársait.Szerintem nem kell ahhoz amerika gyűlölőnek és fideszesnek lennem hogy ezekben állást foglaljak.
júl. 22. 18:38
 15/28 anonim ***** válasza:
42%

#9

Az, hogy szerinted ez logikus gondolkodás, amit bemutattál, önmagában bizonyítja, hogy ostoba vagy.

júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Okosan megindoklod.Tehát az a logikus,ha 5x annyiért veszünk erőforrásokat,és támogatunk egy vesztes erőt egy nagyhatalommal gigahatalommal szemben?Nem volt elég két világháborús vereség rossz oldal miatt?Humanitáriánus segély mellett ha zsarolnak az energetikai szektorunkon keresztül logikusabb lenne engedni,mint viszont szankciókkal ellenszegülni?Mesélj még.
júl. 22. 19:36
 17/28 anonim ***** válasza:
28%

Mit érünk azzal hogy visszatoloncoljuk a menekülteket ?

A férfiak mehetnek a frontra. Katonákat adunk zselének.

Inkább meg kell nyitni a határt. Segíteni mindenkinek aki át akar jönni a sorozás elől és szopatni az ukrán határőröket hogy ne tudják megakadályozni.

júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%
Családokat írtanak ki, rengeteg civil is meghalt, halnak meg jelenleg és a jövőben is. Azokat a fiatal fiúkat furgonba tuszkolva viszik el golyófogónak, miközben lehet, hogy még 18 évesek sincsenek. Kisebb városokban nincsen áram, nagyon max 1-2 órára. Alig van élelem, és az is iszonyúan drága...az emberek minden nap félnek, a rokonok nem tudnak hazamenni.... Gondolom csak addig ilyen nagy a pofád, amíg nem tudod, hogy valójában mik történnek ott. Nekem vannak ismerőseim, akik ott laktak, elmondták, hogy pontosan mik történnek ott a mai napig...A legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám, nemhogy ártatlan embereknek...
júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

18:

Éppen ezt figyelembe véve kéne maximális segítségként elkönyvelni ha egy ország befogad, nem pedig politikai okokból a több kizsarolása miatt még zsarolni ezt az országot és az állampolgárait.Azt meg azért hadd tegyem hozzá, hogy amúgy a kárpátaljai magyarokat az ukrán rezsim kényszersorozza, az ukrán menekülteket a magyarok pesztrálják.Én ezen tényezők ellen emeltem hangot, ha itt ez valakinek nem tűnt volna fel.

júl. 27. 12:00
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
19 csakhogy szerinted nem figyelembe kéne venni, segítségnek gondolni, hanem vissza kellene cibálni ártatlan emberek tömegeit golyófogónak...
júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!