Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok miért állítják...

A liberálisok miért állítják azt, hogy nincs lmbtq agymosás, amikor a gyermekjátékokat gyártó cég (LEGO) prájdot népszerűsítő videókat tesz közzé?

Figyelt kérdés

A LEGO gyermekjátékokat gyártó cég egy Pride videót tett közzé, amelyben drag queenek és még szőrmókok is szerepelnek játék formájában, Pedómacik és perverz maszkot viselő figurák társaságában:

[link]


Igen, ezek szőrmókok, nem csak véletlenszerű medvék, akik részt vesznek egy Pride-felvonuláson. Ez a PEDO MACIra való utalás. Már burkoltan a pedofíliát is bevették a sok betű közé.


tegnapelőtt 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Általában hazudnak, miért tennék most másképp?
tegnapelőtt 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem rosszból de ez tuti létezik? Mert rákerestem, és a Lego oldalán nincs fenn ilyen, kizárólag shady jobboldali X oldalakon.


Van pride lego, de csak színes emberkék, és kifejezetten felnőtteknek.

tegnapelőtt 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
2 A LEGO mióta készül kifejezetten felnőtteknek?
tegnapelőtt 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
67%

"gyermekjátékokat gyártó cég"


Amit ma már főleg 40-es éveikben járó kopaszodó férfiak vásárolnak saját gyűjteményükbe. A LEGO brand nem éppen egy Mancs Őrjárat vagy Tesz-vesz város, hanem inkább Barbie vagy Hot Wheels. Bőven megférnek benne a nyíltan meleg szivárványos figurák.

tegnapelőtt 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
uncsy..
tegnapelőtt 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Senkit se érdekel már a lego. Kb 80as években volt divat.
tegnapelőtt 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
1, ezt csak egy külügyi szerver mondatja veled, oroszul.
tegnapelőtt 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Én, amin ki vagyok akadva, az a sportfogadás a meccsek előtt. Nem nézek közmédiát a Forma1-et leszámitva (de ott is, csak a futam kezdete előtt 5 percel vagyok hajlandó odakapcsolni), meg 2 évente EB/VB-t. Nemtudom, hogy minden meccs előtt van-e ez, de, most az EB előtt, megdöbbent, hogy minden meccs, még a délutáni meccsek előtt és közben is tolják a sportfogadás reklámokat. Az nem gond.
tegnapelőtt 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

A kérdés provokatív fideszes trollkodás.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

tegnapelőtt 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez csak az elfogadás fontosságát mutatja
tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!