Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a fidesz...

Miért mondják azt a fidesz szavazókra, hogy agymosottak és csak M1-et néznek?


2022. febr. 23. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem nézem M1-et, de utálom gyurcsányt. Ezért fidesz.
2022. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Mert imádnak másokat szidni a Soros-sajtó által agymosottak.


A videó vicces, nekem most meghozta a kedvem egy kis M1-hez. :)

2022. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, de én Fideszesként alig nézek M1 et 🤔🤔

Nekem pontosan elég amit a saját életem során, annak alakulása kapcsán tapasztalok.

Soha többé ez a balliberális oldal!

2022. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Mert azok?
2022. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

#1

Na itt látszik a butaság, nem tudsz elszakadni a régmúlt időktől, ha már M1-et nem is, de legalább azt megnézhetnéd hogy tönkre lett az ország a kiváló hozzáértő szakértőkkel megáldott fidesz miatt.

2022. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát még mindig jobb mint a ballib retekklub. 🤔
2022. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

5: Miféle tönk?



[link]

2022. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Csak a klasszikus ballib recept: ha mások a Fideszre szavaznak, az nyilvánvalóan csak azért lehet, mert ők a megvezetett hülyék, akik még a kormányt leleplező nagy igazságokra (RTL Híradó) sem képesek átkapcsolni az M1-ről, nem olyan intelligensek, mint a színes virágos profilképes DK-s nyugdíjasok, akik Vágó István zárt csoportjában kapják a napi utasítást. Szidják is őket bőszen, hiszen 12 éve tudjuk, hogy ez a baloldali siker biztos receptje.
2022. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert ők is pont ugyan olyan agymosott birkák, csak a másik oldal szövegét bégetik. A szomorú, hogy észre sem veszik, hogy pepitában pontosan ugyan azt csinálják, mint amiért a "másik oldalt" szidják álló nap.
2022. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
49%
Valóban agymosottnak kell lennie annak, aki nem látja, mi folyik ebben az országban. 12 éve az első lépés volt a magánnyugdíjak ellopása. (Nincs jobb szó rá.) 3000 mrd Ft úgy tűnt el a családtagok, haverok zsebében, mint annak a rendje. Nem sorolom fel a felróható dogokat, mert estig tartana. Most a legutóbbi nagyon tetszik. Ukrajna mobilkórházakat, meg hasonló háborús adományokat kért, erre a magyar kormány adott nekik 30 lélegeztetőgépet abból a 16000-ből, amiket sokszoros áron idemutyiztak, és amiknek az őrzése havi szinten több millió Ft.
2022. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!