Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért cenzúrázza a Facebook a...

Miért cenzúrázza a Facebook a hozzászólásokat és korlátozza a szólásszabadságot?

Figyelt kérdés
Nem veszik észre az emberek hogy egyre jobban korlátozzák a Facebookot? Kinek az érdeke ez? Ki áll a háttérben?

jún. 28. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Gyakori Kérdések érdeke, hogy mindenki átjöjjön ide.
jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A Facebook egy magáncég, azt csinál amit akar. Ha nem tetszik, ne regisztrálj. Mondom ezt úgy hogy nem értek vele egyet.
tegnapelőtt 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

A szólásszabadság nem azt jelenti, hogy a fasiszták össze-visszahazudozhatnak. Ezt azért illene már megtanulni.

A fb pedig elég egyértelműen leírta, hogy mit lehet és mit nem a platformján. Ha ezt sem sikerült felfogni a fasisztáknak, akkor ne sírjanak.

tegnapelőtt 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
A szólásszabadság olyan mint az anyagcsere. Sok hely van ahol elvégezheted a végtermék ürítését, de mások küszöbén nem.
tegnapelőtt 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Az lehet csak robot 🤖 fellebezés után veszi át az ügyet az egyik vízfejű, és birálja el, mennyire jól itélte meg a alga-ritmus a cenzúrás rögeszmét, amire programozta valamelyik vízfejű debil kockafejű menzás jóllakot anyu-kedvence mamahotel lakó, akire még mindig az anyja most és a szexuális élete a jobb,v. bal keze.
tegnapelőtt 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi köze a facebooknak a szólásszabadsághoz? Az egy szolgáltatás, olyan szabályzattal amit ő akar. Te pedig ezt vagy elfogadod, vagy nem.
tegnapelőtt 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

#5

Csak hogy tisztázzuk, ezek a "mamahotel lakók" havonta többet keresnek, mint te egész évben nem kevés esetben.

tegnapelőtt 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 És kevesebbet élnek egy év alatt mint én egy héten a legtöbb esetben. A pénz értékmérő szerepéről meg beszélgessen az, akinek ez számít.
tegnapelőtt 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyik válasz sem volt kielégítő, egy magáncég érdeke, hogy minél több felhasználó legyen, nem az hogy ne legyen, és semmilyen úgymond,, fasiszta" szövegre gondoltam, hanem mondok példát; tegnap megkérdezte tőlem egy úriember, hogy mennyit keresek a Wolttal? Szám szerint leírtam hogy kb mennyi az átlagfizetésem; erre a hozzászólást elutasította a rendszer, sosem írok fajgyűlölő, vagy trágár szavakat, hanem válaszolok normális Magyar mondatokkal egy hozzászólásra, ha számokat írok letilt, ha smilet teszek a mondatomba, elutasít, teljesen logikátlan dolgokra elutasítja a hozzászólásaimat! Régebben nem volt ilyen, sőt sokszor politikai dolgokra is elutasít, de volt olyan hogy le felfüggesztették a fiókomat, mert egy Oroszországban élő barátomat ismerősnek jelöltem, aki egy teljesen egyszerű vidéki srác Szibériában. Nos szerintem ez a totális diktatúra és ebben a facebook részt vesz keményen, mindenki tudja hogy a facebook a világ egyik legnagyobb oldala ami kapcsolatot teremt az emberek között, és én eddig kinevettem a jóbarátomat aki új világrendről, meg háttérhatalmakról beszélt, lassan kezdem ezt elhinni.....
tegnapelőtt 07:52
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

#8

Ellenkezőleg. Ez pont az a réteg, aki munka mellett is szabadon utazik a világban és onnan dolgozik ahonnan szeretne. Te pedig valószínűleg a penészedő paneledben bámulod egész nap a tv-t.


#9

Igen, és akkor van minél több felhasználó a szélsőséges dolgokat tiltják, mert ha a rendszer engedné a szélsőséges üzeneteket, akkor a támadást elszenvedő csoport és akik velük szimpatizálnak, nem fogják használni a platformot.

És egyébként ez igaz a hirdetőkre is, ami a fb-nak még fontosabb, mert egy csomó pénze abból van.

tegnapelőtt 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!