Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért jellemző, hogy a balolda...

Miért jellemző, hogy a baloldali érzelmű politikusok/emberek sokkal alattomosabbak, bosszúállóbbak?

Figyelt kérdés

Nemrég volt pl. németknél, hogy egy zöld politikus(nőt)t megütött egy ember. Most az ítélet meghozatott gyorsítva(!!! ugye mennyire egyenlő mindenki). Az embert egyszer megbüntették, plusz fájdalomdíjat is fizet.


Nyilván nem szép dolog amit tett, viszont a politikus reakciója mindent elárul. Örül az ítéletnek, és dagad az arca, hogy milyen jó, hogy eltaposták azt az embert.


Ha II. János Pál pápát nézzük, ö még a merénylőnek is meg tudott bocsátani.

Pont most volt egy kérdés, hogy a vallással inkább a jobb oldal fonódik össze.


Vagy manapság már nem divat az emberség és a megbocsátás?


jún. 18. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem általánosítható...
jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

"Miért jellemző, hogy a baloldali érzelmű politikusok/emberek sokkal alattomosabbak, bosszúállóbbak?"


Nem jellemző. Lapozzunk.

jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 nyilván sosem lehet, főleg, hogy nekem jobboldali és baloldali barátaim is vannak.

Csak manapság már lassan olyan, mintha szégyen lenne jobboldalinak lenni, mert mintha csak szélsőjobb lenne.

jún. 18. 16:51
 4/9 A kérdező kommentje:
2 azért ennél többet vártam volna.
jún. 18. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Kérdezz meg egy Mi Hazánk szavazót a cigányokról vagy a zsidókról, és gyorsan megváltozik a véleményed.
jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

"2 azért ennél többet vártam volna."


Csökkentsd az elvárásaid, és nem fog csalódás érni.


"Csak manapság már lassan olyan, mintha szégyen lenne jobboldalinak lenni, mert mintha csak szélsőjobb lenne."


A Fidesz nagyon sokat tett ezért hogy ez így legyen.

jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem fordított az összefüggés: az alattomosabb, bosszúállóbb embereket jobban vonzza a baloldal.
jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye ez most vicc?
jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kolostormalacnál nincs bosszúállóbb talán senki.
jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!