Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ön a türk népek közé sorolja...

Ön a türk népek közé sorolja önmagát?

Figyelt kérdés
Orbán azt mondta ő türk. A Türk népek. Gyakorlatilag A Törökökök testvérnépei

#Orbán a türk
2023. nov. 5. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jav.

#3,7

2023. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11


Komolyan nem értem én sem. Ezt a szovjet édestestvérezőt a doktor orbánozós meg vik-tortázó (🍰🎂) haverjával együtt mikor fogják már kitiltani?

Nekem csak tegnap vagy 5-6 válaszom kitörölték egy másik kérdésben ahol mint Svájcban élő leírtam hosszan részletesen egy engem lebutázó (Svájcban valószínűleg sohasem élt) felhasználónak, hogy igenis előfordul Svájcban legális bejelentett munkák esetében echte svájci főnököknél, hogy nem fizetnek ki.


Viszont ezek meg már 1-2 éve minden második kérdés alá beirkálják ezeket a marhaságaikat.

2023. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

#12

A 3-asnak is mi a biznisz abban, rendre kiteszi azt a hülyeséget, miszerint x ezer éve még a Nap is a magyar hátsó fertályából sütött..

2023. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Orbán azt mondta ő türk"



O inkabb indo-arja....



39F incel

2023. nov. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14


Igen. És itt az "indo-" előtagon a hangsúly

2023. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!