Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden gazdasági mutató negatív, de a lakosság úgy él még mindig, mintha nem lenne holnap? Tömve az utak kocsikkal folyamat, mindenki megy orrba-szájba, boltokban mindenhol sorok...Már hihetetlen.

Figyelt kérdés
2023. szept. 9. 11:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen szerintem is, hogy az emberek boltba merészelnek járni és nem fényevők. Még hihetetlenebb, hogy lehet valaki ennyire ostoba primitív állat. És az is hihetetlen, hogy még mindig sok van belőleletek.
2023. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell beírni 8 loginról ugyan azt a baromságot.

Én miskolci vagyok, a Tesco parkolóba nem lehet beférni, de ez van a Burgerben, az Obiban, wellness én, Plázában meg kb bárhol.

A zsákfaluban élőkkel meg ne fárasszatok, munkakerülő banda.

2023. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
#12: El sem tudod képzelni, hogy mások másképp élnek, más a véleményük ugye? Na, ebbe fogtok majd belebukni.
2023. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál az a létminimum.


A legszegényebb országokban is esznek az emberek, és akciókor vásárolnak, azért láthatsz tömegeket.

Illetve, ha ritkán vásárol be nem romlandó élelmiszerből, így spórol a benzinnel.

Ezért látod, hogy valakinek tömve van a bevásárlókocsi, mert nem ugrál egyesével mindenért.

Hanem vesz pl 5 zsugor ásványvizet, máris nagy helyet foglal a kocsiban.

2023. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

"A zsákfaluban élőkkel meg ne fárasszatok, munkakerülő banda."

Elég sok zsákfalu van Magyarországon, és többségük fidesz-szavazó, tehát a megállapításod alapján kijelenthetjük, hogy a fidesz-szavazók jelentős része munkakerülő banda?

2023. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
A magyar nem élt demokráciában, nem tudja mi az.
2023. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
65%

2


Nem feltétlenül Megafon-tanonc.


Én is ugyanígy érzem, még sincs lövésem sem a Megafonhoz, sem a többihez.

2023. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
66%

#17


Nem baj. Legyél boldog ebben az érzésedben!


Hogy az országgal mi lesz, ...

2023. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
30%

18


Valamit elértettél. Nem vagyok boldog abban az érzésemben, hogy miközben carban van az ország, tele vannak a bevásárlóközpontok, mindenkinek két autója van, nem lehet parkolni, a sok pesti itt veri a nyálát a Mátrában, stb...

2023. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
#19
2023. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!