Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az LMBTQ közösség tagjai mit...

Az LMBTQ közösség tagjai mit gondolnak arról, amikor egy 190cm-es 110kg-os pocakos férfi nőnek öltözik és még szépnek is gondolja magát?

Figyelt kérdés
Ez az elmebetegség milyen szintű foka? Hiszen ezt buzdítják, hogy milyen jó, hogy felvállalja magát, milyen szép, miközben ha egy nő kis narancsbőrrel vagy kis felesleggel rendelkezik, azonnal kritizálják vagy ha jóindulatúbb, akkor azt mondják, fogyjon le az egészsége érdekében.
2023. aug. 13. 12:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
57%
Vártam a forrást, ahol az áll amit te mondasz, nem jött. Pedig ugye nem csak kitaláltad ezt, ugye? 🙄
2023. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Megkövetlek, jobban utána néztem. Az idegenkéz szindróma valóban más, de ott is előfordultak (bár valóban ritkán) amputációk.


A betegség neve, amivel kevertem, testi integritási rendellenesség.

2023. aug. 16. 07:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!