Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa meghalt? Vagy csak...

Európa meghalt? Vagy csak gyökeresen megváltozik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 00:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"1) Nemcsak muszlimok okoznak problémákat. Képzeld, problémák már a muszlimok bevándorlása előtt is léteztek."

Igen, milyenek? Például közbiztonság? Érdekes, hogy a problémák nagy részét a muszlimok jelentik.


"2) Nemcsak problémákat okoznak a muszlimok. Nem véletlenül vándoroltatják be őket: kellenek munkaerőnek."

Ezt mindenki tudja. De miért nem jó erre a kínai vagy az indiai?


"3) Ha a probléma a közbiztonság, akkor rendőri beavatkozás kell. Ez racionális. Elkezdeni az emberek származásán agyalni idiotizmus."

Igen? És szerinted, ha egyre több van belőlük, akkor tényleg a rendőrség a megoldás? Nem agyalni kell ezen, ez igaz, ki kell őket utasítani.


"Hiába tagadod, egy vagy a sok agyatlan jobbikos birka közül." Hát nem tudom, lehet hogy te kommunista vagy, de én akkor sem vagyok jobbikos, márcsak azért sem mert nagy támogatója vagyok az európai föderalizmusnak. Csak annyi a lényeg, hogy rühellem a muszlimokat. A muszlim vallás maga a fasizmus. És nem hinném, hogy csak a szélsőjobb oldal foglalkozna a muszlimkérdéssel. De már többször mondtam rá példákat, sajnálom, ha nem vagy képes felfogni. Sárközy és Berlusconi biztos szélsőjobbosok, mivel kiutasították a cigányokat. A beilleszkedni nem képes egyéneket el kell távolítani, kultúráltan. Úgy látszik te nem vagy elég tájékozott, ha a muszlimellenes kijelentésekre csak szélsőjobbos pártok jutbak eszedbe.

2010. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!