Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa meghalt? Vagy csak...

Európa meghalt? Vagy csak gyökeresen megváltozik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 00:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

11:10 !!


Senki egy szót nem szólt a Jobbikról. Te hoztad fel. Ami nyilván tudatos, mert akármennyire is utálod a Jobbikosokat, akarva-akaratlanul is tudod, hogy nem söprik szőnyeg alá a problémákat és mernek beszélni róla. Ha ma kimész Brüsszelbe, Párizsba, Amszterdamba, akkor fényes nappal, munkaidőben, napközben azt tapasztalod, hogy nincsenek fehérek az utcán.

Az pedig, hogy jobbikidiótázol egészen egyszerűen rasszizmus. Ja, hogy a Jobbikot szokták ezzel vádolni? Milyen kár, hogy alaptalanul :(.


Mindenesetre felhívnám szíves figyelmedet, hogy a legalacsonyabb iskolai végzettségűek között van a Jobbiknak a legkisebb, legalacsonyabb társadalmi támogatottsága. Tudom, ez neked most így nagyon kínos és hihetetlen, a saját lelki békéd miatt nézz utána neten.


Ja, és hogy egyre többen lennétek, akik nem bírják az ún. "jobbikidiótákat" :D Kár, hogy a választások nem ezt mutatják :D

2010. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15%

"Nem mindenki, akinek "van esze", hanem a Jobbik (itthon) és a Jobbik kinti megfelelői (kint).

A jobbikosok és osztrák, holland, brit stb. kollégáik halmaza nagyon nem azonos a "mindenki, akinek van esze" halmazzal."

Te szerencsétlen! Neked Lars Lökke Rasmussen dán miniszterelnök mióta a jobbik helyi megfelelője? Liberális! És ő kezdeményezte az ilyen gettók felszámolását. Angela Merkel is tett már bevándorlóellenes megjegyzést! Sárközy és még sorolhatnám... És én sem vagyok jobbikos!


"Magyarországon másfél vagy két éve a csapból is az folyik, hogy a Jobbik milyen baromi friss és eredeti és érdekes és szexi. Torkig vagyok vele, halálosan unalmas ugyanazt az 5-10 mondatot olvasni és hallani, amiből a Jobbik világnézete áll. Szerencsére egyre többen vagyunk így vele, és előbb-utóbb a jobbikidiotizmus kimegy a divatból." Ki nem sza_ja le a jobbikot?


"Európa pedig köszöni, jól van, túléli a jobbikidiótákat is." Egyenlőre. És nem csak a jobbikidiótáktól, hanem a muszlimpártolóktól is félteni kell Európát.

2010. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció
2010. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

11:47


"Te szerencsétlen! Neked Lars Lökke Rasmussen dán miniszterelnök mióta a jobbik helyi megfelelője? Liberális! És ő kezdeményezte az ilyen gettók felszámolását."


Rasmussen egy szakmai kérdést (közbiztonsági problémák) kezelt egy bizonyos szakpolitikai beavatkozással (gettól felszámolása). Európa "halálához" ennek semmi köze.


Ha előadnád Rasmussennek, hogy Európa (a legnagyobb jólétben élő kontines, ahol ő az egyik leggazdagabb ország miniszterelnöke) meghalt, akkor elég jót nevetne.

2010. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

11:23


"Mindenesetre felhívnám szíves figyelmedet, hogy a legalacsonyabb iskolai végzettségűek között van a Jobbiknak a legkisebb, legalacsonyabb társadalmi támogatottsága."


Jobbik-szavazók a felsőfokú végzettségűek körében: 13%. Középfokú végzettségnél: 16%. 8 ált. alatt: 4%.


A jelenség oka roppant egyszerű. A Jobbik-szavazótábor főleg fiatalokból áll. A 60 év fölöttiek körében pl. csak 5%, míg a 18-29 éveseknél 23% a Jobbik népszerűsége. 8 ált. alatti végzettségűek szinte csak az öregek között vannak (ma már a hosszabb tankötelezettség miatt ez lehetetlen).

2010. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

11:47


"Ki nem sza_ja le a jobbikot?"


Pl. ti, akik reggeltől estig nyomatjátok itt a jobbik propagandáját.

2010. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Rasmussen egy szakmai kérdést (közbiztonsági problémák) kezelt egy bizonyos szakpolitikai beavatkozással (gettól felszámolása). Európa "halálához" ennek semmi köze."

Akárhogy akarod palástolni, a közbiztonsági problémákat a muszlimok okozzák. Azt hogy ezt a lépést erre hivatkozva teszi meg az meg kit érdekel? Mégsem mondhatja azt egy liberális, hogy a muszlimok házát dózeroljuk le. Szerinted ennek nincs köze Európa halálához? Szerintem van.


"Ha előadnád Rasmussennek, hogy Európa (a legnagyobb jólétben élő kontines, ahol ő az egyik leggazdagabb ország miniszterelnöke) meghalt, akkor elég jót nevetne."

Én is jót nevetnék rajta, mivel nem mostanról van szó, hanem arról, hogy ha ez a trend folytatódik, akkor gondban leszünk. Egy szóval sem mondta senki (legalábbis én nem), hogy Európa most gondban lenne, eltekintve a lassú növekedést. De azért gondok LEHETNEK ebből a muszlim ügyből, amire nem árt figyelni.


"Pl. ti, akik reggeltől estig nyomatjátok itt a jobbik propagandáját."

Ezzel lehet, hogy a jobbik dobálózik, de európai szinten is beszélnek erről és nem csak a jobbik féle pártok. Például a bajor me. aki jobbközép beállítottságú.

[link]

2010. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

22:20


"Akárhogy akarod palástolni, a közbiztonsági problémákat a muszlimok okozzák."


Csak hát fütyülök rá, hogy KIK okozzák. A jobbikosok rögeszméje, hogy nem a problémákat kell megoldani, hanem az emberek származásán kell rugózni.

2010. okt. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Csak hát fütyülök rá, hogy KIK okozzák. A jobbikosok rögeszméje, hogy nem a problémákat kell megoldani, hanem az emberek származásán kell rugózni."

Ha a problémákat csak a muszlimok okozzák, akkor mi lenne maga a probléma, ha nem a származás? Érdekes kínai, indiai bevándorlók tudnak integrálódni. Akkor mégis mi a probléma? Mi várunk el sokat a muszlimoktól és netán még a kedvükben is kellene járnunk például a sária bevezetésével? És hányszor mondjam, hogy nem vagyok jobbikos?!! Látod Európa öngólja ez! Mi a "játékban" betartjuk a szabályokat, ők pedig nem. Egyáltalán mindenki egyenlőségről beszél, ami tetszetős és szép dolog. De kérdem én, hogy lehet egyenlő két olyan civilizáció, amelyik máshogy értelmezi az emberi jogokat? Hogy lehet egyenlő egy olyan eszme, ami elismeri és tiszteletben tartja a szabadságot és egy olyan, amelyik éppen sárba tiporja azt? Hogy várhatjuk a muszlimoktól a beilleszkedést, ha nekik a mi társadalmunk a megvetendő, a bűnös? Ők nem azért jönnek ide, mert annyira tetszik nekik az életstílusunk, hanem mert itt jobban megélnek. Ők csak "elviselik" azt, hogy a jobb megélhetés fejében a "megvetendő" kultúrában kell élniük. Ezért nem akarnak és nem is fognak soha beilleszkedni. Nem is kérdéses, hogy ki fogja a rövidebbet húzni.

2010. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

12:06


"Ha a problémákat csak a muszlimok okozzák, akkor mi lenne maga a probléma, ha nem a származás?"


1) Nemcsak muszlimok okoznak problémákat. Képzeld, problémák már a muszlimok bevándorlása előtt is léteztek.


2) Nemcsak problémákat okoznak a muszlimok. Nem véletlenül vándoroltatják be őket: kellenek munkaerőnek.


3) Ha a probléma a közbiztonság, akkor rendőri beavatkozás kell. Ez racionális. Elkezdeni az emberek származásán agyalni idiotizmus.


"És hányszor mondjam, hogy nem vagyok jobbikos?!!"


Hiába tagadod, egy vagy a sok agyatlan jobbikos birka közül.

2010. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!