Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért csak azt...

A jobboldaliak miért csak azt ítélik el ha fehér nő van fekete férfival, de ha fehér férfi van fekete nővel azt nem ítélik el?

Figyelt kérdés

Mi ez a jettős mérce? Mindkét esetben amugy ugyanúgy közepesbarna urodok születnek általában nem ertem akkor az egyik helyzetet miert kell jobban elítélni a másiknál.


Jobboldaliak szerint;

Fehér nő + fekete férfi = üldözendő, megvetendő

Fehér férfi + fekete nő = szexi, "szép kis szemrevaló csoki bulát akasztott magának"


Mi ebben a logika? Miért van ez?



2023. márc. 28. 09:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20 nem lenne fura, mivel elvileg elveszik a gyereket ha nincsenek megfelelő körülmények biztosítva nekik. Más kérdés, hogy gyakorlatban ez nem történik meg minden esetben. És nem ritka, hogy omladozó fűtés nélküli penészes falú viskóban él 5-6 gyerek, de egy meleg pár pl nem fogadhatna örökbe a 2-3 szobás belvárosi lakásába. A gyermekvédelem nevében.

Én is ismerem az említett meleg pár történetét, szerintem nem fair hogy csak a rendszert kijátszva lehetett megoldani számukra.

2023. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

A zsidókról is úgy beszélnek a jobboldaliak mintha azok is úgy randalíroznának mint a cigányok és ugyanúgy bűnöznének. Cigánybűnözés es zsidóbűnözés rovatjuk is van a kuruczinfón, pedig a cigánybűnözés valós probléma, míg engem még zsidó nem állított meg éjjel 2kor az aluljáróban hogy mondjam meg mennyi az idő a telefonomon.

A jobboldaliak szerint ha homoszexuális vagy akkor kommunista vagy, de ha a KGBs putyinnak es oroszorszagnak szurkolsz a haboruban akkor nem vagy kommunista. Ha magyarorszagon azt mondod hogy ruszkik haza, lekomcsiznak Bayer Zsolt kommentszekciójában.

2023. márc. 29. 10:25
 23/27 anonim ***** válasza:
#21. Nincs vita köztünk.
2023. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#22. Nem szeretnék a kurucinfóról megnyilvánulni, mert nem vagyok olvasójuk. Az érvelési hibád azonban még így ordító, mert ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy a fehér galléros bűnözés nem is igazi bűnözés, hiszen aki elsikkaszt nyomtalanul mondjuk egymilliárd forintot, az jó eséllyel nem fog még kést is nyomni a torkodhoz az aluljáróban.


"A jobboldaliak szerint ha homoszexuális vagy akkor kommunista vagy"


Szerintem ezt most találtad ki.


A háború megítélését szerintem ne keverjük ide, elég sok aspektusa van és legalább olyan jól tudnék érvelni a baloldal nehezen felvállalható álláspontja ellen, mint te fordítva. Szánalmasnak tartom például azt az ellenzéki felfogást, ami szerint ez a jók és rosszak háborúja, napi szinten találkozom azzal a gyermeteg felfogással, ami szerint ha az ukránokat megtámadták, ők automatikusan csakis jófiúk lehetnek...ahogy szerintem az a vád is nevetséges, hogy ha a kormány nem áll az európai és az amerikai politikai vezetés által elvárt módon maximálisan Ukrajna mellett, akkor Orbán csakis Putyin embere lehet.

2023. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Azt is elítélik. Minek keveredni? MI lesz a gyerekkel? Mit fog mondani, ő kicsoda??? Ilyesmire ezek nem gondolnak? Pedig ehhez nem kell se jobboldalinak, se baloldalinak lenni, egyszerűen csak európainak.
2023. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"MI lesz a gyerekkel? Mit fog mondani, ő kicsoda???"

Pl. azt, hogy o Kiss Kalman autoszerelo, vagy azt, hogy Toth Janos informatikus. Mi mast kellene mondania erre a kerdesre?

2023. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez nekem is feltűnt. Szerintem ennek két oka van. Az egyik az, hogy a szélsőjobbosok általában hímsoviniszták is. A nőknek eleve kevesebbet engednek minden téren, a konzervatív háziasszony-szerepet tartják jónak. Ebben benne van az is, hogy a férfinak dicsőség sok nőt lefektetni, a nő lehetőleg egy férfival legyen egész életében.

Másrészt lehet, hogy azért is megengedőbbek, mert a szaporulat a fehér férfi-fekete nő viszonylatban a nőnél fog jelentkezni. A jobbosok nem vegyesházasságra gondolnak ilyenkor, hanem olyasmire, hogy futó kaland, vagy fehér pasi fekete prostival. A vegyes rasszú gyerek a fekete közösségbe fog születni és feketének fog számítani. Ha a fehér nő lefekszik egy fekete pasival és terhes lesz, a félvér gyerek a fehér társadalomban jelentkezik majd amit a faji szegregációban hívő széljobbosok nem tolerálnának.

aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!