Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A második világháborúban...

A második világháborúban valóban ledőlt a Reichstag egy pillére vagy ezt csak a játékkészítők találták ki?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Call Of Dutira. Azért a politikába írom mert nem a játékról akarok beszélni, hanem hogy a valóságban mi történt.
2010. okt. 7. 00:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Előttem megválaszolták a kérdést. Csupán arra reagálnék,hogy " a kő nem ég" Nem láttál még,legalább képeken teljesen leégett házakat?"


Nem csak láttam, oltottam is. És ha hiszed ha nem egy kő pillér nem tűnik el nyomtalanul és nem válik hamuvá. De magyarázd már meg a tűzvésznek mi köze a második világhábihoz? Olvasni nem tudsz vagy értelmezni?

2010. okt. 17. 09:18
 12/14 A kérdező kommentje:

"Most vagy én vagyok hülye, vagy mindenki, aki 1933-ról ír, vagy pedig a kérdés rossz.

Második világháború tart 1939-1945-ig. "


A kérdés nem rossz. Az a kérdés 45ben az ostromkor ledőlt -e a pillér. Arról meg hogy a 12évvel korábbi tűtvészről írnak nem én tehetek.

2010. okt. 17. 09:27
 13/14 A kérdező kommentje:
Vuvu mellesleg meg mielőtt itt tanulást javasolgatsz talán neked kellene egy kicsit, mert most vagy azzal nem voltál tisztában mikor égett le, vagy azzal, hogy mikor volt a második világháború. Kiskocka!
2010. okt. 17. 09:29
 14/14 anonim válasza:

[link]


[link]


Amennyire megtudom állapítani a képekről, az összes pillér állva maradt, vagyis az oroszok nem lőtték szét.

2012. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!