Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hosszú távon megelégszenek a...

Hosszú távon megelégszenek a liberálisok a másként gondolkodók virtuális megsemmisítésével, vagy idővel a következő szintre akarnak majd lépni?

Figyelt kérdés
Most aki nem ért egyet velük, azt "csak" letiltják, kitörlik, ellehetetlenítik az online térben. Ilyen értelemben kevésbé rosszak, mint a kommunista elődeik voltak. Kérdés, hogy beérik e ennyivel, vagy a cancel culture a fizikai valóságba is át lesz ültetve, ha az "elnyomók" ellen folytatott "szabadságharc" már eléggé kitolta már a társadalom ingerküszöbét.

2022. szept. 15. 10:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
26%

#20

"Azért még is többen vannak a baloldalon akik a kommunizmust müködö gazdasági formának gondolják. Meg aztán eleve egy baloldali dolog."

Egy csomó dolog, amit a fidesz bevezetett, illetve csinált baloldali dolog, mégis jobboldalinak tartják sokan.

Ezt egyébként jól mutatja, hogy miért nem jobboldali.


A portálok egyébként jó linkek. Mindkét helyről banolták már, pedig csak tényeket írtam le linkekkel alátámasztva.

Szóval hazudsz.


ÉS az a legszánalmasabb, hogy egy random youtube csatornát fideszes "médiának" hívsz. Ez bizonyítja legjobban, hogy mennyire kiírtják az ellenzéki hangokat a fidsezes médiából.

2022. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Drakula ***** válasza:
69%

"ÉS az a legszánalmasabb, hogy egy random youtube csatornát fideszes "médiának" hívsz. Ez bizonyítja legjobban, hogy mennyire kiírtják az ellenzéki hangokat a fidsezes médiából."


Az egy fideszes média, a pesti srácok youtube változata, is nem csak én de konkrétan minden balos "fidesz nyalonc" csoportnak hivja.


"Mindkét helyről banolták már, pedig csak tényeket írtam le linkekkel alátámasztva.


Szóval hazudsz."


Szerintem te hazudsz, vagy esetleg ennél primitivebb hangnemben irtál.

2022. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Idővel a liberálisok felajánlják a 101-es szobát a szeretet nevében a velük együtt nem értőkkel.A kérdés csak az mikor?
2022. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#22

"Az egy fideszes média, a pesti srácok youtube változata"

Jah, azért EGY emberé a csatorna. :D

Nem a pesti srácok youtube változata, és ez egyébként a névjegyből is kiderül.


Ne hazudj legalább.


"Szerintem te hazudsz, vagy esetleg ennél primitivebb hangnemben irtál."

Uhh, micsoda cáfolat. :DDD

2022. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Drakula ***** válasza:

"Jah, azért EGY emberé a csatorna. :D"

Aki a pesti srácok egyik tagja.


"Uhh, micsoda cáfolat. :DDD"

Nézd én már láttam ellenzéki írást a kommentek közt mégse törölték szóval vagy segg arc admint fogtál ki, vagy hazudsz.

2022. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
54%

#25

"Aki a pesti srácok egyik tagja."

Értem, szóval a lakásod annak a cégnek a tulajdona, ahol dolgozol, mivel te annál a cégnél dolgozol. :DDD

Szólj a főnöködnek, és egyből kidob onnan téged és eladja a lakásod.


Azért mert egy ember 2 dologban is résztvesz, az a két dolog még nem lesz ugyanaz. Elég szánalmas, hogy ezt még magyarázni kell valakinek.


"Nézd én már láttam ellenzéki írást a kommentek közt mégse törölték szóval vagy segg arc admint fogtál ki, vagy hazudsz."

Te miről beszélsz? :DDD

Nekem nem törölték egyik kommentem se.

Látod, megint hazudsz.

2022. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Drakula ***** válasza:

"Értem, szóval a lakásod annak a cégnek a tulajdona, ahol dolgozol, mivel te annál a cégnél dolgozol.

Azért mert egy ember 2 dologban is résztvesz, az a két dolog még nem lesz ugyanaz. Elég szánalmas, hogy ezt még magyarázni kell valakinek."


Otthonrol is lehet dolgozni.


A csávó alapitott egy csatornát amin pesti srácok álláspontját mutatja, "pesti tv" feliratú mikrofonnal, a pesti tv nevében interjukat csinál https://www.youtube.com/watch?v=u9lRkxqUGNw és néha felrak néhány pest tv adást a csatornára amikben ő is szerepel. https://www.youtube.com/watch?v=zCvkP0QBi94


Az a szánalmas hogy ezek után ugy teszel mintha a csatorna nem a pesti tv egy mellék ágazata mint a politikai hobbista.


Amugy ezt miért tagadod ennyire? Máskor minden balos a fidesz bérenc jelzőt dobja rájuk. Gondolom azért mert most egy jobbos mondta.


"Te miről beszélsz? :DDD


Nekem nem törölték egyik kommentem se.


Látod, megint hazudsz."


Ez a TE állitásod volt:

"A portálok egyébként jó linkek. Mindkét helyről banolták már, pedig csak tényeket írtam le linkekkel alátámasztva"


Szóval: "megint hazudsz."

2022. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27

"A csávó alapitott egy csatornát amin pesti srácok álláspontját mutatja"

Saját bevallása alapján az ő saját álláspontját mutatja, amiről el is mondja, hogy szerinte nem azonos a Pesti Srácok kollektív álláspontjával. :DDD

Miért hazudsz? :DDD


"éha felrak néhány pest tv adást"

Áhh, mindjárt más, akkor Puzsér és MZP is a Pesti TV-hez tartozik, mivel ők is raktak fel adást magukhoz.

Miért nem ezzel kezdted? Akkor mindjárt más. :DDD


"Az a szánalmas hogy ezek után ugy teszel mintha a csatorna nem a pesti tv egy mellék ágazata mint a politikai hobbista."

MZP, mint Pesti TV mellék ága? Érdekes, erről beszéltél vele is?


"Amugy ezt miért tagadod ennyire? Máskor minden balos a fidesz bérenc jelzőt dobja rájuk. Gondolom azért mert most egy jobbos mondta."

Mert a fideszes blogger/vlogger és média két külön dolog.

A nyugati fény ellenzéki média, viszont Osváth Zsolt csatornája nem az. Jó, a logikád szerint az is a Pesti TV youtube csatornája, mert oda is került fel videó, de azt leszámítva.


"Nekem nem törölték egyik kommentem se."

Nekem se.

Az állítás nem ez volt, miért hazudsz?


"Ez a TE állitásod volt"

Amiben szósincs komment törlésről.

Kicsit se szánalmas, hogy nem tudsz olvasni. :DDDD

2022. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Drakula ***** válasza:

"Saját bevallása alapján az ő saját álláspontját mutatja, amiről el is mondja, hogy szerinte nem azonos a Pesti Srácok kollektív álláspontjával. :DDD


Miért hazudsz? :DDD"


Persze a saját álláspontját ami véletlenűl pont meg egyezik a pesti srácokéval. Ahogy a pesti tv-is a saját véleményét mondja ami véletlenűl meg egyezik a fideszével.


"Áhh, mindjárt más, akkor Puzsér és MZP is a Pesti TV-hez tartozik, mivel ők is raktak fel adást magukhoz."

Ők nem dolgoznak a pesti tv-nél ez nekik reklám. Varga Ádám viszont a pesti tv-nek dolgozik.

Nem birod felfogni mi? :D


"Amiben szósincs komment törlésről."


Bannolás, komment törlés mi a különbség? A lényeg a szólás korlátozása.


Egyébént idéznél egy ilyen kommentet ami miatt bannoltak?

2022. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ahogy a "jobboldaliak" sem, úgy valószínű a "baloldaliak" sem tesznek ilyenek miatt komolyabb lépéseket a valóságban. Én ha körbenézek a világban nagyjából egymás mellett normálisan élő embereket látok, még ellentétes véleményűek között is. A titok a digitális éra névtelenségében és bujkálásában van, abban hogy nem ott van ahol laksz/élsz, tehát rázúdíthatod minden elnyomásod, stresszed, dühödet és véleményedet majdnem kontroll nélkül a másikakra. Az aki itt az interneten szanaszét tapos és nyom, a szomszédjának, ismerősének, családtagjának már megszólalni sem mer vagy csak nagyon óvatosan, mert tudja, hogy azzal véglegesen maga alá vágna és ott a jogi utak is komolyabbak. Sajnos a szabadelvűség is manapság pont olyan lett, mint "konzervatívnak" lenni, annak az ellentétévé alakult és egyáltalán nem szabadsággá. Az nem szabadság, hogy egy csoport önkényesen eldönt dolgokat amit ő maga szerint jónak tart, majd aki ezzel nem ért egyet vagy csak simán nem akar azzal tartani azt elnyomják és likvidálják. Ennek már semmi köze a liberális gondolkodáshoz. Ilyen szempontból a konzervatívak még úgy ahogy a helyükön vannak valamennyire, az "ellenzék" az nagyon eltávolodott mindentől és nem az a céljuk, hogy szabad legyél, hanem az hogy a másiknak ellensége. Nem liberalizmus (ilyen szó nincs is) ez simán antikonzervativizmus.

Engem inkább az érdekel, hogy az emberek mikor unják meg ezt és vágják kispadra az ilyen nézetet, mert elegük lesz az állandó rinyából. Ami meg zavar, hogy a liberális eszme padraültetésével megint a jobboldali nézetek fognak felerősödni a világban, ez az emberi faj végtelenül ostoba, képtelen ugyanazokból a lépésekből továbbjutni.

2023. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!