Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hosszú távon megelégszenek a...

Hosszú távon megelégszenek a liberálisok a másként gondolkodók virtuális megsemmisítésével, vagy idővel a következő szintre akarnak majd lépni?

Figyelt kérdés
Most aki nem ért egyet velük, azt "csak" letiltják, kitörlik, ellehetetlenítik az online térben. Ilyen értelemben kevésbé rosszak, mint a kommunista elődeik voltak. Kérdés, hogy beérik e ennyivel, vagy a cancel culture a fizikai valóságba is át lesz ültetve, ha az "elnyomók" ellen folytatott "szabadságharc" már eléggé kitolta már a társadalom ingerküszöbét.

2022. szept. 15. 10:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Hát nyugaton már van, hogy börtönbe akarnak küldeni, mert nem úgy hívsz valakit, ahogy a liberális kánon szerint kéne (rossz névmás stb)
2022. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Szívük legmélyén brutális módon kivégeznének minden máshogy gondolkodót, ők Hitler szellemi örökösei. Ez a virtuális cancel csak egyfajta éhségcsillapítás számukra.
2022. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarlak én megsemmisiteni, még csak börtönbe se küldenélek, csak szimplán elküldenélek egy keleti rúrára, a fehérruszkikhoz, aztán végigjárhatnád a ruszkikat és Kinát, majd a végén eldönthetnéd, hogy maradsz-e, vagy hazajösz!
2022. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%
#3 mintapéldája az intoleráns libernyáknak, ha nem értesz egyet a mainstream liberálissal takarodj Kínába, deportálna, csak mert esetleg a saját utadat és véleményedet követed.
2022. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
3: Én meg nem akarlak elküldeni sehova. :)
2022. szept. 15. 10:43
 6/30 anonim ***** válasza:
37%
#3 A kínai/ruszki átnevelőtáboraidba gázkamrákat is szerelnél, vagy azt azért nem?
2022. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%

Hosszú távon a retardjobberek megelégszenek a mindenféle hülye bizniszegyházak kitömésével közpénzből meg a szívhang-hallgattatással, vagy idővel visszahozzák az inkvizíciót, eretnek-üldözést, boszorkánypereket?


Illetve hosszútávon megelégszenek azzal, hogy csak így virtuálisan szopkodják Putyin töppedt f-szát, vagy idővel zarándokutakat is szerveznek majd Moszkvába, hogy ténylegesen is a szájukba vehessék a Szent Ruszki F-szt?

2022. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
15%
4es, qva jó úton jártok, hogy otthon utazás nélkül is ruszkikká váljatok, szal, 10 év és már utazni sem kell!
2022. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
3as vagyok! Hogy én szeretnék bárhol, bármit? Minek nézel te engem?! Ki vagyok én, hogy bármit is akarnék a ruszkiknál, meg Kinában?!
2022. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
7: Valódi felvilágosult értelmiségi megnyilvánulás. :)
2022. szept. 15. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!