Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » LMBTQ-pártiak, ha homofób...

LMBTQ-pártiak, ha homofób gyereketek születne, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 21:25
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
75%
Minek általánosítana? Ha nem értene egyet mondjuk a Pride-dal, az nem érdekelne (közhiedelemmel ellentétben sok meleg is kritikus a jelenséggel kapcsolatban), de az, ha vadidegen, őt nem ártani akaró emberek halálát kívánná és gyűlölködne, akkor mit csináljak? Hallgassam vég nélkül? Majd keressen meg, ha kinőtte ezt a korszakát.
2022. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként azt sem értem, mi értelme van az összes kommentet leszavaznod és félremagyaráznod. Szerintem semmi extra nincs abban, hogy valaki gyűlölködést nem akar hallgatni. Eleve egy vadidegent hogy lehet gyűlölni és minek? A gyerek inkább a jó tanulmányi eredménnyel örvendeztesse a szüleit szerintem.
2022. jún. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
73%
2022. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
véleményem szerint ha a szülő ténylegesen elfogadó és eredményesen, következetesen nevel, a gyeremeke nem lesz homofób.
2022. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
90%
Én azt sem tudom elképzelni, hogy hogy lehet úgy élni, hogy otthon ül, és magában morfondírozva utál más, vadidegen embereket a magánéletük miatt. Megértem, aki utálja a gyerekbántalmazókat, a gyilkosokat, a tolvajokat, az állatkínzókat, na de két felnőtt embert a szexuális élete miatt? Nonszensz...
2022. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

23 éves leszbikus nő vagyok.


Orvosi egyetemen tanulok, ha minden jól megy, pár éven belül embereket fogok gyógyítani.


Soha nem voltam Pride-on, úgy érzem, nem is szeretnék menni.


Nem tűnök ki a tömegből, nőies vagyok.


De mégis elítélsz, mert egyszer egy nővel szeretném összekötni az életem, nem egy férfival?

2022. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
70%

Megkérdezném tőle, hogy ha meleg vagy transznemű gyereke születne, akkor mit tenne és én is az tenném vele, amit ő azzal a gyerekkel tenne. (Kivéve ha valami nagyon durva dolgot mondana)

Így végülis ő döntene arról, hogy hogyan viselkedjek vele, szóval ez így a legigazságosabb.

2022. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
100%
a szulo neveli bele a gyerekebe az esetlegeses homofobsagot.ha nem neveled bele nem lesz homofob es kesz.ezzel nem lehet szuletni
2022. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!