Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » LMBTQ-pártiak, ha homofób...

LMBTQ-pártiak, ha homofób gyereketek születne, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 21:25
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
36%
Jajj de cuki, 444-es cikkek. Valami hiteles forrást esetleg, hitelesített tudományos cikk?
2022. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
72%
11, Akkor a 444 IGAZÁBÓL NEM HITELES FORRÁS???
2022. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
39%
Tudományos tekintetben? Nem, a 444 nem szakmailag elismert tudományos folyóirat. Ez új infó? Vagy bárki ezt állította? Linkelj egy sciense direct cikket, vagy Springer linkes cikket, vagy bármi tudományosan hiteles forrást.
2022. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
95%
#12 tudod. Pártatlanság
2022. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
92%
Minimum minden nap Orbán Viktor összest játszanék le neki, ha nem lenne elég, akkor menne hozzá még egy kis Kövér Laca is, hogy tuti betaláljon
2022. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
22%
Aki meleg, az hibás génnel született. Én ezt úgy tudom, már van rá bizonyíték is..
2022. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyermekem homofóbnak született volna (és nem bisexuálisnak aromantikusnak és genderfluidnak, hu... de sok időbe telt mire felfogtam, hogy mi mit jelent), akkor leültem volna vele beszélgetni, nem kiabálni vagy kiosztani, hanem egy nyugott mély beszélgetésre. Megkérdezném tőle, hogy miért gondolja így, én is elmondanám az év nézőpontomat, majd ha úgy dönt, hogy így sem fogja szeretni a melegeket, akkor elmondom neki, hogy nincsen semmi baj. Mindenkinek más a véleménye. Meg megkérem, hogy ne bántsa se lelkileg, se fizikailag őket. De nem nevelném át meg utálnám ki. Ő az én gyerekem. El kell fogadni a nézeteit és, hogy kit szeret és mi is balójában. Szeretetet kell adni, hogy ne az legyen, hogy 18 évesen elköltöztön és utána ne is halljak felőle. Nekem ez a legnagyobb félelmem. Hogy itt hagy minket és nem beszél velünk. Nagyon szeretem mindhárom gyerekemet. Akkor is szeretném ha homofób lenne és így is szeretem, hogy az egyik meleg. Történjék bármi.
2022. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
97%
Mi ez a kérdés? Megint csak egy gyűlöletkeltés... Nem illik ide
2022. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
91%

Mentálisan ép ember nem utál idegen embereket akik nekik nem ártottak. Éppen ezért elbeszélgetnék vele a látens homoszexualitásáról. Mert általában azok szoktak habzó szájjal utálkozni, akik nem képesek magukat elfogadni és megfelelési kényszerük van a társadalom felé, hogy bebizonyítsák, hogy ők mekkora heterok.

Jobb lenne elfogadnod neked is magad, kérdező. Sokkal boldogabb életed lesz!

2022. jún. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!