Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi hazánk bejut a parlamentbe?

Mi hazánk bejut a parlamentbe?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 18:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Persze, ilyen mesék mindig vannak, csak sose úgy történnek aztán a dolgok. 18-ban is sokan mondták, hogy nem a fideszre szavaznak, mégis 2/3 lett nekik valahogy.

Vicces, hogy az előbb te írtál provokációról, majd elkezdesz személyeskedni, bírom az ilyen embereket. :)

Senki se mondta, hogy a fidesz leválthatatlan, viszont a mi hazánknak nincs esélye erre, még ha fáj is, ezt be kell látni. Jobbik is megpróbálta, aztán láttuk mi lett belőle, mondom ezt volt jobbikosként.

2022. márc. 23. 19:29
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
és a baloldalnak mennyi esélye van? 0! a jobbik volt a második legerősebb párt! ami azt jelenti hogy a baloldalra nincs igény :) egyébként meg a választás eldönti! majd választás után legyen nagy a szád provokátor!
2022. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Jobbik volt a 2. legerősebb párt, de a baloldal több szavazatot kapott, csak akkor még külön indultak, így megoszlottak a szavazatok a pártok között. Nagy a szám, mert reálisan nézem a dolgokat, te meg elfogult vagy a pártoddal szemben? Oké, jöjjünk vissza választások után, majd meglátjuk. :)

Azért a provokátor szót megint oda kellett biggyeszteni a végére, hát én meghalok rajtad, vicces egy figura vagy. :D

2022. márc. 23. 19:41
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
alig várom a választás után! elmentem a kérdést hogy tudjam hova kell menni! :) a fidesz simán nyer! a Mi Hazánk meg simán bejut! a baloldal meg megint hisztizik majd XDD
2022. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Meglátjuk, de ha 5,01%-ot értek el, akkor nagyon ne verd majd a melled. :D


Ja és mi van veled, már nem vagyok provokátor? Még a végén megsértődöm. :)

2022. márc. 23. 19:49
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
de az vagy :) mert ezt a kérdést azért írtad ki hogy vezsekedni tudjál a Mi Hazánk ellen :)
2022. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi, álájvú. :)


Kíváncsi voltam hogyan látjátok ti, mondjuk az ilyen 15-20%-os jóslaton nehéz nem felnevetni, de majd meglátjuk. :)

2022. márc. 23. 19:56
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
nekem azon nehéz nem felnevetnem mikor a baloldal mondja hogy az összefogás nyer 2/3 al XDDD boldog az összefogás ha a 30% meglesz
2022. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Az mondjuk tényleg vicces, de kb hasonló szinten van a 2 dolog reálisan nézve. Amúgy én is csak azért szavazok rájuk, mert legalább az újabb fidesz 2/3-ot meggátolják.
2022. márc. 23. 20:01
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

Az oltás elleneseket megnyerték, a prolik (ami alatt nem suttyókat hanem szó szerint munkás embereket értek) egy részét megnyerték, a Fideszben csalódott jobboldali szavazók egy részét szintén megnyerték.

Én komolyan meglepődnék ha nem jutnának be.

Vagy azt hiszitek, hogy az oltás elleneseket különösebben meghatja, hogy bedaráltak egy könyvet? Aligha. Mondom ezt úgy, hogy én 3x vagyok oltva.

2022. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!