Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Covid-sztori margójára:...

A Covid-sztori margójára: beoltattad magad?

Figyelt kérdés

Mint tapasztaltuk, másfél-két hete műsorváltozás történt; a koronának vége, most a russzohohol háború van napirenden.


Kitartottál? Beadtad a derekad? Eleve oltásakaró voltál?


Személy szerint mindent átvészeltem, áldozatokat hoztam, de nem hajtottam fejet. Ezúton is szeretnék gratulálni tisztavérű oltatlan társaimnak; mindenkinél erősebb akaratotok van, felülkerekedtetek az NPC hordák hullámain. Ennek a történetnek ti vagytok a győztesei.


Mindneki nyugodtan írja le, hogy élte meg az elmúlt két évet, annak abszurditását.



2022. márc. 4. 20:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem oltattam be magam és nincs az a pénz, amiért beoltatnám. Felőlem jöhet a Marburg vagy a Nipah vírus is, akkor sem. Inkább a vírusba patkoljak el, mint az oltástól legyen évtizedekig tartó bajom. Azok, hogy most már szó sincs róla a Híradóban, felmerült bennem az is, hogy az egész 2 éves cirkusz csak vaklárma volt. Ennek ellenére jól felfordította az életünket.
2022. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
83%
A sok külföldi utam miatt végül 2 kínait adattam be, nem engedhettem meg magamnak a 10 napos karantént hazatéréskor. A harmadikat már elvből elutasítottam, ami májusban lett volna esedékes. Bajom nem lett tőle, de ismerősök akik mrns t kaptak, nem kevesen lettek nagyon betegek oltást követő napokban és azóta egyébként gyakrabban betegednek meg minden szarral. Úgy tűnik most a következő cirkusz az orosz ukrán konfliktus.
2022. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
10%

Ember!


Nem zavar, hogy az omikron terjed, ami már sokkal kevésbé veszélyes???


Beoltattam magam, nem hiányzott sem a halál, sem a 4 hét kórház, sem a tartós egészségkárosodás.

2022. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem oltattam be magam. Az állami szférából teljesen más ok miatt rúgtak ki, nagyon szerettem a régi munkám, talán képes lettem volna beoltatni magam, de mások eldöntötték a sorsom. Így megúsztam az oltást.
2022. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
8%
#24 Beszélhetsz te a sok holdkórosnak!
2022. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%
Sem oltás sem teszt nem volt és nem is lesz! Elejétől tudtam hogy nem akarom és ragaszkodtam az álláspontomhoz. De való igaz hogy a média nagyon sok embert rászedett sajnos és ennek az árát ki kellesz még fizetni a jövőben.
2022. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
73%

Nem oltattunk. Sem én, sem a párom. Neki rezgett a léc a munkahelyen, de kitartott. Reméljük így marad ez most már.

Oltott családtagok, barátnőm magas vérnyomással zárta a két évet, erős migrénnel. Mi nem kérjük köszönjük szépen. Így is marad. Átestünk rajta, amennyit az oltás adott volna, sőt többet kaptunk, mert ezzel természetes az immunitás.

2022. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
13%
Akik nem oltatták be magukat, és azt bánták meg, sajnos már nem tudnak válaszolni.
2022. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
87%

Ki bizonytja azt, hogy oltással túlélték volna? Ezt sem tudjuk meg sosem.


Egy háromszor oltott családtagját, hamarosan gyászoló hozzászóló. ( ugyanis elkapta így is a kórházban a covidot, és az amúgy is gyenge szervezetét segítette a leépülésben ) Nyíljon már ki a szemetek, hülyét csinálnak mindannyiotokból ezzel az oltás témával.

2022. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Háromszor oltott idős rokonom nekem is került kórházba, de szerencsére kijött és teljesen felépült. Oltás nélkül valószínűleg már nem lenne közöttünk.
2022. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!