Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Covid-sztori margójára:...

A Covid-sztori margójára: beoltattad magad?

Figyelt kérdés

Mint tapasztaltuk, másfél-két hete műsorváltozás történt; a koronának vége, most a russzohohol háború van napirenden.


Kitartottál? Beadtad a derekad? Eleve oltásakaró voltál?


Személy szerint mindent átvészeltem, áldozatokat hoztam, de nem hajtottam fejet. Ezúton is szeretnék gratulálni tisztavérű oltatlan társaimnak; mindenkinél erősebb akaratotok van, felülkerekedtetek az NPC hordák hullámain. Ennek a történetnek ti vagytok a győztesei.


Mindneki nyugodtan írja le, hogy élte meg az elmúlt két évet, annak abszurditását.



2022. márc. 4. 20:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Elég betegek voltunk, de így utólag nem bánom, hogy nem oltattunk.
2022. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem, és sírva/nevetve néztem végig, ahogyan rohantak a fiatalok a harmadik oltásért. A média mindig is befolyásolta az embereket, csak nem ennyire durván, mint most. Egy olyan országban élünk, ahol minimum 1 millió alkoholista van, majdnem félmillió munkanélküli, és több tízezer hajléktalan, emellett rengeteg a gyógyszerfüggő, akik frontinnal kezdik a napot és altatóval fejezik be. Az emberek úgy eszik a nyugtatókat, mint a cukrot, minimális kritikus hozzáállás hiányában, ebből kiindulva, szerinted gondolkodtak az oltásin egy percet is? Arról nem beszélve, hogy a gondolkodáshoz már szükség van némi intelligenciára is.

A globális propaganda, és így a kormány is túl egyoldalúan kommunikáltak. Nem hangsúlyozták, hogy kísérleti/vészhelyzeti vakcinákról van szó, ahogyan azt sem, hogy az oltás nagyobb kockázatot jelenthet a fiatalok számára, mint az idősekre. Meggyőződésem, hogy mindenkinek joga van a teljeskörű tájékoztatáshoz és az információkhoz. Én úgy ítéltem meg, hogy nekem nem éri meg jobban az oltás, mert egészséges 25 éves vagyok, és a megfertőződés esélye akkor még szinte zéró volt, de természetesen védekeztem, és nem akartam sem magamat, sem mást megfertőzni. Óriási probléma volt, hogy a kormány csak az oltásban látta a védekezés egyetlen módját.

2022. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%
be hát, ingyen volt, elvitelre is kértem
2022. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem oltattam. Kitartottam és nem tudtak semmivel sakkban tartani. A családom szintén nem oltott, de az összes ismerősöm és kollegám igen. Rengeteget kellett szégyenkeznem az oltás hiánya miatt.

Egy hónapja elkaptam a covidot. Olyan volt mint egy torokgyulladás. A gyengeség tartott sokáig, de ennyivel átvészeltem.

Sajnálom azokat, akikre ráerőszakolták.

27N

2022. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem oltattam. A korlatozasok így sem érintettek, mert még a “kártyás” helyeken sem neztek a lejárt dátumot, így élhettem, bulizhattam oltatlankent, szabadon. Sok fiatalnak nem volt ennyi esze, bedoltek a zsarolasnak. Már csak sajnálni tudom őket.
2022. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
Szintén tisztavérű maradtam. A kolléganőket most eszi az irigység, csak pár hét fizetésnélkülit kellett volna kibírniuk...
2022. márc. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
25%
A koronának vége? Április 4-én jön a 6. hullám.
2022. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
Soha!
2022. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
92%
Most meg majd nemsokára a sorozás elől kell majd menekülni...
2022. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
20 a sorosozás elől nem menekülhetsz
2022. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!