Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek tud majd új...

Szerintetek tud majd új munkahelyeket teremteni az új kormány?

Figyelt kérdés
csakmert én diplomás munkanélküli vagyok -és nagyon jó lenne, ha ez így lenne, ahogy mondják, bár vannak kétségeim
2010. szept. 8. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

",ha a még Fidesz is átverné az embereket."

Miért ők nem verhetik át? Orbánnak csak a hatalom kellet és ezért sok szépet ígért.

2010. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Meg kell próbálni... Majd Viktorka mondja, hogy legyen - és lőn. Vagy mégse. Akkor legalább megtudjuk, hogy mégse ő az Isten...


Pedro

2010. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Miért ők nem verhetik át? Orbánnak csak a hatalom kellet és ezért sok szépet ígért."


Éppenséggel átverhet mindenki mindenkit..,de azzal nem jut elöbbre az ország sőt még mélyebbre süllyedne,abba meg belegondolni is rossz,ha ez igaz lenne,és mik lennének a következményei!Én bizok Orbánban hisz ezért szavaztam rájuk 4 év múlva úgyis lehet értékelni,hogy miylen munkát végzett..,de eddig Ő 100 nap alaltt többet dolgozottt mint a szocik bármikor!

2010. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

"de eddig Ő 100 nap alaltt többet dolgozottt mint a szocik bármikor"

Ja jó kis látszat intézkedések voltak. Csak csináltak valmit, hogy úgy nézzenki mintha...

És azért tudtak bármit meghozni, mert szinte nincs ellenzék, hisz 2/3-al bármit meg lehett tenni.

AZ alkotmánybíroságba most nem magukból raktak, de nekik mindegy mert övéké a köztársasági elnök.

2010. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:26


Hála az istennek,hogy nincs ellenzék...,már ha az mszpt lehet annak nevezni,ilyen p.csméretűre zsugorodott pártot,akik még ellenzéknek is rosszak!Én örülök,hogy a Fidesz bármit megtud tenni,és nem szól bele egy kontár sem,főleg azok akik 8 évig rossz irányba kormányozták az országot!!!

2010. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen de az mszp nem tudott mindent megszavazni mert azonnal a fidesz leszavazta és azt mondta mindenre, hogy az rossz. Bármit is találtak ki az mind rosz.
2010. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nézd..,amibe az mszp belefogott mint kudarc volt!!Innentől kezdve miről beszélünk??Ez az egész 8 év egy nagy kudarc volt...
2010. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!