Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg nem látjátok mi...

Tényleg nem látjátok mi folyik itt? Elvakultan kardoskodtok itt bal és jobb oldal mellett, holott évtizedek óta romlik az utak állapota, az egészségügy, az oktatás, stb...

Figyelt kérdés
A megoldás nem a pártok váltogatása, hanem a maffiahálózatok felszámolása, egyre több civil szervezet látja ezt és kezdenek összekovácsolódni, őket kell támogatni!

2021. dec. 5. 09:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Aláírtad? (GT)
2021. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. dec. 5. 15:13
 23/29 anonim ***** válasza:
Összegyül valaha? 30 van, és 70 ezer hiányzik.
2021. dec. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Sokan nem tudják szerintem, hogy van egy ilyen nyilatkozat, amivel lehet tiltakozni, nem tudom lesz-e elég bátor ember.
2021. dec. 6. 08:54
 25/29 anonim ***** válasza:

"nem tudom lesz-e elég bátor ember."

Bátor?

Vagy ahogy a viccben is van, amikor a cigány el akarja adni a lovát és az a vevő szeme láttára háromszor megy neki a falnak, mire a cigány a vevőnek:

Nem vak ez a ló, csak bátor.

2021. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25 Szóval nem bátorság kérdése a nyilatkozattal való egyetértés, hanem látás kérdése?


(Egyébként nem kell aláírni, csak kitölteni.)

2021. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Aláírás nélkül gyanítom, nem érvényes.
2021. dec. 6. 11:21
 28/29 anonim ***** válasza:

Kitöltéssel érvényes. Sehogy sem tudnál aláírni.


[link]

2021. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az emberek túl hülyék. Pont ez a lényege az egésznek. Amíg a birka a fideszt vagy gyurcsányt szapulja addig zavartalanul tudják végezni a dolgukat a maffiahálózatok amelyek a világot vezetik.
2023. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!