Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg nem látjátok mi...

Tényleg nem látjátok mi folyik itt? Elvakultan kardoskodtok itt bal és jobb oldal mellett, holott évtizedek óta romlik az utak állapota, az egészségügy, az oktatás, stb...

Figyelt kérdés
A megoldás nem a pártok váltogatása, hanem a maffiahálózatok felszámolása, egyre több civil szervezet látja ezt és kezdenek összekovácsolódni, őket kell támogatni!

2021. dec. 5. 09:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ők sorost sem akarják. A megoldás nem abban van, hogy a globalizáció teret nyerjen, pl. hogy kivigyék tőlünk a hasznot az alapanyagot, jó drágán kapjuk vissza kész élelmiszer formájában, stb...
2021. dec. 5. 10:30
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

"holott évtizedek óta romlik az utak állapota, az egészségügy, az oktatás,"

Nem semmi amikor már a kérdésben is hazudik aki kiírja.

Kérdező

Az egészségügy fejlődése az elmúlt évtizedben hatalmas volt. Az egész országban megújultak épültek a kórházak, rendelők, mentőállomások. Rengeteg új mentőt vettek, nagyon sok új berendezést, szűrőállomásokat hoztak létre. Visszavásárolták a korábban privatizált kórházat, állami finanszírozásból megnövelték a mesterséges megtermékenyítések igénybe vehető számát. Karácsonyéknak nem is kellett az új Dél-Budai kórház, amit az állam épített volna meg, nyilván, mert Budapest olyan jól áll kórházakkal. (nem, de ez más téma)

Az elmúlt évtizedben nem csak az autópályák száma, hossza nőtt meg, a magasabb rangú autóutakból is sok épült és az alsóbb rendű utak karbantartására is sokat fordítottak. Ezzel szemben a korábbi 8 éves kormányzati ciklus alatt alig volt felmutatható útépítés az M6-on meg annak alagútjain kívül.

Az oktatásban teljeskörű átalakítás volt és zajlik is a szakoktatás hatalmas támogatásával. Soha nem lesz pont elég jó és még mindig hatalmas az eszközhiány, kevés a tanár, de sokkal jobb, mint 11 évvel ezelőtt volt.

Annyira szánalmas ahogy próbáltok olyan dolgokban ennyire hazudni amiket simán lehet tényekkel cáfolni.

2021. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

10.54 nem tudom te hol élsz, magyarországon nincs egészségügy jelenleg, csak covid. Hazudozhatsz, de tény, hogy vizsgálatok, műtétek maradnak el, nem is kevés, rengeteg, amiből újabb halálozások lesznek.

Autóztam is nem keveset, volt ahol több a lyuk, mint az aszfalt, de olyan is van, hogy elfogyott az aszfaltos út két település között, igen, itt, most. Nem csak királyi médiát kell nézni, hanem résztvenni a mindennapokban és szélesebben tájékozódni.

2021. dec. 5. 11:01
 14/29 A kérdező kommentje:
Persze az oktatás is fejlődik, a hatalmi körökhöz, alapítványokhoz átjátszott irányítással, meg az ügyészség sem részrehajló, cseppet sem 😂 ! De igen, bejön ez a politikátok, hogy a fekete az fehér, mert sokan elhiszik.
2021. dec. 5. 11:06
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
10) ez biztosan így van,kérdés mennyi pénzzel támogatja őket.nálunk a fideszes közmédia kb százmilliárba van évente,vagyis több mint tízezer forintot fizet minden egyes állampolgár az újszülöttől az aggastyánig.
2021. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, ott egyértelműen javult az utak állapota és az egészségügy helyzete. (Oktatásról nem tudok nyilatkozni, nem érint.)
2021. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Bódis? Bertalan? Schmauczer? Posa? Fáber? Fazekas? Fenenczik?
2021. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem hallottam mindegyikről a felsoroltakból, nem tudom mindenki valós változásokat akar-e, de köztük vannak, meg még néhányan, akiknek vannak támogatóik.
2021. dec. 5. 14:21
 19/29 anonim ***** válasza:
Kire gondolsz?
2021. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Igazából az részletkérdés, hogy én kikről hallottam, a lényeg, hogy egót félretéve összetudnak-e fogni és jogilag megfelelő, működőképes megoldásokat találnak-e a békés átmenetre.
2021. dec. 5. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!