Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki nem oltatta magát, annak...

Aki nem oltatta magát, annak 2021-es évtől vége a normális életének, egy életre? Ti, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oltás ellenes, de nem oltatom magam. '21-es évtől, szerintetek ez örök, hogy se mozi, se étterem, se külföld... stb? Mert aki, például, félelemből, hitből, egészégügyi, s egyéb okokból nem kéri, vagy nem kap oltást, ezek után,kártya nélkül már b*szhatja?! Meddig lehet elmenni, hogy megszorításokkal kényszerítsék az embert, hogy beadasd?

2021. jún. 10. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

eddig engem 5 helyen diszkrimináltak.

1. állatkert

2. margitszigeti állatkert

3. mozi

4. színház

5. játszóház


szerencsére a kislányom lazán vette és csináltunk mást helyette.

csak mondjuk 1 színháznál azért kiöltözünk, készülünk rá, az 1 komoly élmény és esemény...nem ugyanaz, mint amikor mackóban kimegyünk az erdőbe szalonnát sütni.

persze utóbbi is remek dolog, de alapjaiban más.

amúgy meg akármeddig elmehetnek, akkor sem lesz oltatás kísérleti vakcinával, mert nincsen időm meghalni a következő 10 évben, mivel apa vagyok.

2021. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem már a pár év nélkül is sokaknak nagyot romlott az életminősége. Oltás után olyan mindenféle bajuk van az embereknek amire azelőtt sosem volt példa. Jellemzően abba reménykednek, hogy ez átmeneti. Sokan kérdezgetik a facebookon a különböző oltottak csoportjában kinek mikor múlt el oltás után ez meg az, tényleg vannak akik hónapok óta szenvednek pl. erős vérzésektől, felborultak a cukorértékeik, tombolnak az autoimmun állapotok, magas vérnyomásukat várják hogy mikor normalizálódik végre meg ilyenek, én nem gondolom, hogy ez bármilyen őrült veszélyes járvány elleni oltogatás nevében elfogadható lenne. Inkább a vírus mint ezek. És akkor valóban nem is kapizsgáljuk azt mi jöhet elő hosszútávon. Mi van például a kínai oltás körüli pletykákkal, az ok ami miatt lemondtak az oltás fejlesztői? Na mindegy ne ijetsztgessünk senkit én csak annyit mondanék ha beléd oltották már nem szeded ki, addig dönthetsz míg nincs benned.
2021. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor az oltás káros?
2021. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát nekem nem változott semmi a vírus előtt se jártam ilyen helyekre és azután se fogok meg jópárdolgot megtudok ithon is csinálni mozi hehe torrent meg tv és kész strand hehe veszek 1 medencét küldföldre meg úgyse megyek
2021. jún. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!