Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Itt a kategóriában a trollok...

Itt a kategóriában a trollok vannak 2/3-os többségben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem. A gyökerek.
2021. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés az értelmes kérdés...
2021. ápr. 12. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

És kevés az értelmes válasz is.

Nagyon kevés az építő vita.

Ha ki is alakulna egy eszmecsere, a második mondatváltás után széttrollkodják.

2021. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, nézd meg a kategória toplistát. A kérdések többségét ugyanaz a pár ember írja ki. Ők a trollok. A kevés értelmes kérdés nem tőlük van.

A kérdések többsége troll kérdés, de a trollok kisebbségben vannak. Csak kiírnak fejenként 10 ostoba kérdést és máris kevésnek tűnik mellette az amit meg egyébként mások az 1-1 értelmes kérdésükként kiírnak.

2021. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
4-esnél a pont.
2021. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nagyon sokan csak idekopizzák a kiadott kötelezőt saját gondolatok nélkül. Én őket nem trollnak, egyszerű hülyének nevezném. "Tökéletes" XXI. századi katonák.
2021. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában az értelmesebb kérdéseket és válaszokat kicenzorálják. Egy komolyan megfogalmazott hozzászólás mindig csípi a szemüket. Marad a selejt.
2021. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó kérdések, de azokra sem kapsz (vagy csak ritkán) értelmes választ. Én szoktam értelmes kérdéseket feltenni, olyan politikai dolgokban, amiket nem teljesen értek, vagy amivel kapcsolatban általános véleményre volnék kíváncsi, de bőven 10% alatt van a hasznos válaszok száma. Sokan szerintem a kérdést sem értik, sokan egyszerűen trollkodnak, és akadnak olyanok, aki engem küldenek el f-be (vagy -ba), mert feltehetően "mikróagressziónak" tekintették már magát a kérdést is. De hát ilyen világ ez. Az a baj, hogy ezek mennek el aztán szavazni is...
2021. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús is volt nekem hogy ugyanazok gyártják a kérdéseket, mindegyiknek hasonló a stílusa, meg a színvonala.

Nahde minek?

2021. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!