Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elmondható, hogy az EU egyszer...

Elmondható, hogy az EU egyszerre képviseli a fogyasztói társadalmat és a zöldpolitikát, azaz disszociatív személyiségzavarban szenved?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Szenved az sok mindenben, de szerencsére hamarosan szétesik az az ótvaros gittegylet.
2021. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem, az EU gonoszságban szenved, azaz kizsákmányolná az egész világot, ha tehetné, és a zöldpolitikát ennek palástolására használja.
2021. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Napok óta tolják azt a hülye reklámot,hogy egy okostelefont 200 évig kellene használni,hogy "fenntartható" legyen.


A fejlődés, innováció része az elavulás is.Egy pc, egy okostelefon pár éven belül elavul, lesz a piacon mindig, ami jobb, erősebb, többet tud.Az emberek pedig haladni akarnak.

2021. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Egy szervezet nem szenvedhet személyiségzavarban.
2021. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A buta embereket képviseli akikre jellemző ez. Fogyasztani akarnak és álszentkedni, hogy ne furdalja őket a lelkiismeret a 6 tonnás zöld rendszámos 100-on 16 litert fogyasztó "szabadidőautójukban", miközben mennek az új iPhone ért hogy aztán menjenek wellnessezezni 200 km-re.
2021. ápr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi a "zöld" abban, hogy az EU központilag támogatja a mérnökök azon tevékenységét, amely alapján bele tervezik direkt az árucikkekbe a hibát, amelynek felszínre kerülésekor nem éri meg javíttatni az akármilyen árucikket, - tényleg jobban jársz ha veszel egy újat. De a nem javíttatott kütyük egytől-egyig mennek az egyre magasabb szemétdomb tetejére, amit egyre kevésbé tud kezelni az emberiség. -Sebaj! Az a lényeg, hogy vásárolj minél többet és minél többször!
2021. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Sajnálatos módon az EU polgárok többsége még a tényt is tagadja, hogy a mérnökök beletervezik a hibát a műszaki cikkekbe.

2021. ápr. 2. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig megteszik! -Így gondoskodnak arról, hogy nyugdíjas állásuk legyen! Talán sokan azt gondoljátok, hogy nincsenek meg a jelenleginél sokkal fejlettebb, időtállóbb technológiák, mint amilyen szeméttel el vannak árasztva a boltok polcai, pedig nem így van. Van már olyan világítótest is - a példa kedvéért, - amely gyakorlatilag "örökké ég" (a ledtechnikának köszönhetően), de ha ezt kinyomnák fogyasztásra, mehetnének az érintett mérnökök a levesbe. És nem csak ez a technológia létezik, hanem sok egyéb területen, sokféle, amin "rajta ülnek".
2021. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van például rádiótelefon is, amelyik a jótállási időn felül két-három hónapig ketyeg még, aztán "valamilyen csoda folytán" javíthatatlan hiba lép fel benne. Tele van véletlenekkel ez a fránya világ!
2021. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy így van, korábban tettem is fel ezzel kapcsolatban kérdést. És a válaszolók többsége letagadta a jelenség létezését.
2021. ápr. 2. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!